לא צריך לדעת כיצד עורכים וידאו או להצטייד במחשב מתקדם, כי כיום אפשר לערוך סרטון דרך הטלפון ולא תאמינו כמה זה פשוט. צילמתם תמונות וסרטונים בטיול, באירוע או סתם בביקור אצל חברים? כך תהפכו אותם לסרטון מסקרן.

Adobe Premiere Clip

לאדובי, האחראית על יישומי הגרפיקה ועריכת הוידאו המפורסמת, יש אפליקציה פשוטה אך מתקדמת שתאפשר ליצור סרטון בקלות מרשימה בתוך דקות. בבחרו את התמונות והסרטונים הרצויים והיא תעשה הכל בשבילכם ללא צורך בדבר. Premiere Clip תחתוך סרטונים, תשפר את התמונות ותוסיף מוזיקה. רוצים לערוך ולשנות? גם את זה אפשר עם כלים למתקדמים והיא אפילו תגבה את הסרטון לענן.

להורדה: iOS | Android

PowerDirector

רוצים יותר שליטה? PowerDirector מעוצבת כמו תוכנות מקצועיות עם ציר זמן ומאפשרת ליצור סרטונים בתצוגה לאורך או לרוחב, להוסיף את התמונות או הסרטונים הרצויים, סטיקרים, תמונות או טקסט מסוגנן לצד אפקטים שונים. לבסוף היא תאפשר לייצא את הפרויקט לשיתוף לרשתות החברתיות או לענן.

PowerDirector תומכת בוידאו ברזולוציה של 1080p וגם ב-4K. פועלת על מכשירי אנדרואיד מגרסה 4.3 ומעלה.

להורדה

Quik

אפליקציית עריכת הוידאו מבית GoPro היא מבין הפשוטות ביותר לשימוש. רק בחרו את התמונות והסרטונים הרצויים, הוסיפו טקסט פתיח והיא תעשה את השאר – כולל אפקטים רבים, חיתוכים ועיצוב מלא. אפשר לבחור ערכות נושא, להוסיף אפקטים, מוזיקה ועוד, אבל התוצאה הסופית של Quik כל כך טובה שלא תצטרכו לעשות דבר בעצמכם.

Quik תומכת בוידאו עד 1080p וגם מאפשרת שימוש בצילומים ב-60 פריימים בשנייה, כפי שמסוגלת המצלמה של החברה לצלם. היא מתאימה גם את הציל למעברים וכן היא מבצעת חיתוכים בצורה אוטומטית.

להורדה: iOS | Android

Magisto

האפליקציה הזו תהפוך כל תמונה משעממת לקליפ מדליק וצבעוני. Magisto מבצעת כמעט הכל בעצמה – רק בחרו את התמונות, האפקט הרצוי ומשפט הפתיחה. היא משלבת בינה מלאכותית כדי להפוך את הסרטון למשהו מסקרן, ויש לה מספר רב של ערכות נושא לבחירה. חלק מהאפשרויות ב-Magisto בתשלום והיא גם קצת מציקה.

להורדה: iOS | Android

VivaVideo

אחת האפליקציות המפורסמות בתחום המאפשרת ליצור סרטונים במגוון דרכים. VivaVideo מסוגלת לזהות את תוכן הסרטון ולהתאים את האפקטים השונים בצורה כמעט מושלמת. אפשר לערוך, להוסיף אמוג'י, מוזיקה, טקסט ועוד בקלות, עם מגוון גדול של ערכות נושא שונות.

ל-VivaVideo מעל 200 מיליון משתמשים ברחבי העולם, והיא נחשבת לפופולרית למדי. עם זאת, חלק מהאפשרויות שבה בתשלום.

להורדה: iOS | Android

התמונה הראשית באדיבות Depositphotos