בעלי מזרים המדיה הפופולרי Mi Box S מבית שיאומי (Xiaomi) זוכה לעדכון גרסה גדול וכבר עתה יכולים המשתמשים להוריד את גרסה 9 (פאי) של מערכת ההפעלה Android TV מבית גוגל (Google).

כפי שכבר דיווחנו, העדכון הופץ באופן מוגבל לפני כחודשיים למשתמשים הנמצאים בערוץ הבטא, אולם כעת הוא הושק רשמית. בבדיקה של TGspot נראה כי העדכון לא תמיד מופץ באופן אוטומטי ויש להיכנס להגדרות המערכת ולחפש אחר העדכון. גודלו הוא 624.3 מגה-בייט ותהליך ההתקנה אורך מספר דקות.

טרם ברור מהם השינויים המלאים, כלומר מלבד שדרוג המערכת לאנדרואיד 9 שאינו מציג ממשק משתמש שונה מהמוכר של Android TV. כפי הנראה שאומי ניצלה זאת לתיקון בעיות הקשורות לקידוד אודיו ווידאו בעת ניגון או הזרמה. כן משתמשים מדווחים כי יש בעיה להשתמש באפליקציית Chromecast לאחר העדכון, אולם התקלה מסתדרת אחרי שמוחקים את זיכרון המטמון שלה.

בעלי Mi Box (ללא S) יאלצו כנראה להמתין עוד קצת עד אשר העדכון יגיע גם אליהם.

עוד על Mi Box S בביקורת המלאה שלנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.