מייזו, כמה ימים בלבד אחרי שהכריזה על הטלפון החלק והנקי מיציאות וחיבורים שלה, Meizu Zero, העלתה פרויקט מימון המונים לאינדיגוגו (Indiegogo) בו היא מתעתדת לגייס 100,000 דולרים.

האם מדובר בצורך אמיתי? כנראה שיותר בסוג של תעלול יחסי ציבור שמטרתו לבדוק את הדופק של הציבור והמוכנות שלו לטלפון. כזכור מדובר בטלפון שלא יהיו לו כפתורים, שלא יהיה לו חיבור להטענה מבוסס USB, וגם ללא רמקולים או מיקרופון או כל דבר אחר שיכול ליצור פתח במעטפת החלקה והמתכתית של המכשיר.

מעבר לכמה פרטים טכנולוגיים שסיפקה מייזו אודות המערכות השונות של הטלפון, כמו תמיכה בטעינה אלחוטית בעוצמה של 18 וואט, שיבוץ טכנולוגיה בשם mSound 2.0 להפקת קול מהמסך עצמו וכן שימוש ב-eSim – באופן טבעי – לא ברורים מהם הפרטים הטכניים כמו גודל, מערכת על שבב, זיכרון וכדומה.

כך או כך, נכון לכתיבת שורות אלו, כשנותרו עוד 30 יום לסיום המירוץ, כבר אספה החברה תרומות של יותר מ-25,000 דולרים. הדף גם מאפשר לקבל הצצה למחיר המינימלי שאותו כנראה תדרוש החברה עם ההשקה הצפויה, לטענה, באפריל 2019 – לא פחות מ-1,299 דולרים. יש כבר 17 ששילמו את זה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.