בזמן שהעולם מצפה לתחילתו של עידן הטלפונים המתקפלים, הפתיעה היום מייזו (Meizu) עם טיזר להכרזה על מכשיר חדש בעל תכונה ייחודית אחרת: גוף אחיד ללא חורים ובליטות. גופו של Meizu Zero עשוי פיסה אחת של קרמיקה לגב ולצדדים ופיסת זכוכית לפנים. אין לו כפתורים, שקע הטענה, אפרכסת או רמקולים ואפילו מגירת SIM.

6.jpg

במקום כפתורים, הצדדים שלו רגישים ללחיצות, בדומה ל-Nubia Z11, ומנוע רטט בשם mEngine 2.0 אחראי לייצר אשליה של לחיצה פיזית; ההטענה נעשית באופן אלחוטי, על ידי מטען יידועי שפיתחה החברה בתקן Super mCharge 2.0 בהספק של 18 ואט, המשמש במקביל גם לחיבור למחשב לצורך העברת מידע; ובקצוות העליון והתחתון של המסך משולבים רמקולים פיאצו-אלקטריים שיוצרים קול על ידי הרעדה של הזכוכית; והוא מבוסס על תקן eSIM, שעדיין לא נתמך במפעילות התקשורת הישראליות.

בזכות החוסר בחורים, Meizu Zero מוגן למים ואבק בתקן IP68, ומכיוון שאין דרך להרגיש באמצעות האצבעות הבדל כלשהוא בין צידיו, אפשר לענות לשיחות ולהשתמש בממשק המכשיר גם כאשר המסך, מסוג AMOLED בגודל 5.99 אינץ' ובעל קצוות קמורים, הפוך.

המצלמות של המכשיר הן בעלות חיישנים של סוני, 12+20 מגה-פיקסל מאחור ו-20 מגה-פיקסל עם זיהוי פנים מלפנים. חוץ מזיהוי פנים יש גם סורק טביעות אצבע בתוך המסך.

השבב עליו מבוסס Meizu Zeru הוא Snapdragon 845 מתומן הליבות של קואלקום (Qualcomm). אין עדיין מידע לגבי הזיכרון והאחסון הפנימי, או לגבי זמינות ומחירים.