טלפון שוק הביניים החדש של מייזו (Meizu), ה-Note 9, הוכרז אופן ברשמי עם סממן בולט שהפך לאחד הבולטים כיום בטלפונים המיועדים לשוק הביניים בעיקר: מצלמה ראשית עם חיישן בגודל של 48 מגה-פיקסל, כשהפעם מדובר בחיישן GM1 של סמסונג (Samsung) עם מפתח של f/1.7. מצלמת 5 מגה-פיקסל היא זו שמלווה את המצלמה העיקרית מאחור כדי לספק לתמונות את הרגשת העומק המבוקשת, ומקדימה מצוידת המצלמה בחיישן 20 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0 – והיא נתמכת באפליקציית ייפוי פנים מובנית.

מסך IPS בגודל 6.2 אינץ' נמצא בחזית של ה-Note 9 עם מגרעת דמויית טיפה למעלה, ועם רזולוציית +FHD. המסך לפי החברה מציע בהירות של 450 ניט וניגודיות סטטית של 1,500:1. המערכת על שבב תהיה Snapdragon 675 עם 8 ליבות Kryo 460 במהירות מרבית של 2 גיגה-הרץ. יש גם סוללת 4,000 מילי-אמפר/שעה, ובאמצע גב הטלפון יש חיישן טביעות אצבע בסגנון הקלאסי.

הטלפון יימכר בצבעים כחול, שחור ולבן עם שינויי גוונים לאורך ולרוחב הגב. הוא יגיע בתצורות זיכרון של 4/64 גיגה-בייט במחיר של כ-210 דולרים, ותמורת 30 דולרים יותר הוא יוצע בתצורות של 6/64 או 4/128 גיגה-בייט זיכרון.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.