אחרי שהקים מחדש את שירות האחסון “מגה”, מתפנה קים דוטקום להרחיב את ההיצע ובציוץ אמש הוא הכריז כי כי מגה הולך להיות הרבה יותר ממגה-אפלוד.

דוט קום אמר כי “בשנים הקרובות”, מלבד שירות האחסון בענן הוא יציע גם תיבת מייל מאובטחת, צ’אט, וידאו, שיחות קול וגישה לכולם דרך המובייל. הוא הדגיש כי הוא עדיין לפרטיות המשתמש וכי כל השירותים שיציע יפעלו באופן מאובטח ורחוק מעיני הפיראטים.

מלבד שירותים אלו, דוטקום הכריז כי מעתה ניתן לרכוש חבילות אחסון במגה באמצעות מטבע ה-Bitcoin (ביטקוין). למי שלא יודע, זהו מטבע וירטואלי שהומצא ע"י מפתח תוכנה יפני במטרה ליצור אמצעי תשלום בקוד פתוח שאינו מפוקח ע"י ממשלות ותאגידים. באופן זה לא יהיה ניתן לעלות על משתמשים המשלמים במטבע שכן הוא לא שייך לאף תאגיד או ממשלה.

השירות מגה הושק בחודש שעבר, שנה בדיוק לאחר הסרת אתר Megaupload מהאוויר ומאפשר להעלות קבצים לאחסון באופן מוצפן ורק המשתמש יקבע מי בעלי ההרשאות לצפות או להוריד את הקבצים. 50 ג’יגה ראשונים אמנם בחינם, אך מי שמעוניין לשדרג יוכל לעשות זאת בתשלום הנע בין 49 שקל ל–500 ג’יגה ועד 149 שקל ל-4 טרה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.