כארבעה חודשים לאחר שהוכרז בכנס IFA 2014 וכחודש לאחר שכבר הספיק להיכנס לספר השיאים של גינס ולזכות בתואר "צילום הסלפי הגדול ביותר", משיקה חברת יורוקום, יבואנית מכשירי נוקיה ומיקרוסופט בישראל, את מכשיר ה-Lumia 735 בתג מחיר של 1849 שקל.

מכשיר הלומיה 735 שזכה כאמור בשיא גינס הוא בין פירותיה הראשונים של מיקרוסופט לאחר רכישתה של נוקיה. מלבד מסך 4.7 אינץ' ברזולוציית HD ומצלמת הסלפי הקדמית בעלת רזולוציה של 5 מגה-פיקסל שכוללת עדשה רחבה ללכידת שטח צילום נרחב יותר לתצלומי סלפי איכותיים יותר, תחת מכסה המנוע של המכשיר ניתן למצוא חומרה שאינה נופלת ממכשירי הדגל של היום, בתוספת, כמובן, תמיכה בדור הרביעי – LTE.

כך, בליבו של המכשיר פועם מעבד מרובע ליבות מבוסס מערכת על שבב Snapdragon 400 במהירות של 1.2 ג'יגה-הרץ וזיכרון עבודה (RAM) בנפח של 1 ג'יגה-בייט. המכשיר אולם מגיע בזכרון אחסון קטן יחסית של 8 ג'יגה-בייט בלבד, אך ניתן להרחיבו בעזרת כרטיס microSD סטנדרטי עד לנפח של 128 ג'יגה-בייט. נוסף על כך, בעזרת המצלמה האחורית נוכל להפיק תמונות איכותיות גם כן באיכות של 6.5 מגה-פיקסל ועל הפעלתו אחראית הסוללה בנפח של 2200 מילי-אמפר שדחוסה בגוף קטן יחסית במשקל של 134 גרם בלבד. כבונוס, המכשיר מגיע עם חבילת אופיס מלאה.

המכשיר כאמור זמין לרכישה החל מהיום בתג מחיר של 1849 שקל.