קבוצת ח.י., יבואנית ומשווקתLG בישראל, משיקה את ליין דגמי 2013 של סדרות הטלוויזיות החכמות. הליין החדש משלב טכנולוגיית Smart, איכות תמונה מתקדמת חדשנית ועיצוב אולטימטיבי אשר יחדיו מביאים לחוויית צפייה מושלמת.

לדברי אמיר נוי, מנהל מוצר LG TV בקבוצת ח.י. "הליין החדש של LGממשיך להגדיר סטנדרט גבוה יותר ובעל מגוון נרחב של תכונות, שליטה חכמה באמצעות שלט מג'יק ייחודי, שליטה באמצעות הסמארטפון ותמיכה מלאה בעברית בתכנים המוצגים, אשר הופכות את הטלוויזיות של LG בקטגוריית Smart ממוצר טוב למוצר מצויין."

LG מביאה את הבשורה החדשה בשינוי הרגלי צריכת התכנים. בעידן שבו לא רק הטלוויזיה חכמה, אלא גם הצרכן הופך לחכם יותר ומבקש לצרוך את התכנים במועדים הנוחים לו, הטלוויזיה החכמה מציעה את האפשרות להתעדכן בתכנים שונים כגון: אקטואליה וכלכלה בכל עת (באפליקציות תוכן מקומי דוגמת וואלה, YNET, ישראל היום ועוד), לצפות בתכני ווידאו בשיתוף ברשת הביתית, להתעדכן בעמוד הפייסבוק האישי ואף לשתף את בני הבית בתמונות שצולמו לא מכבר במכשיר הסמארטפון. בעולם המודרני שבו אנו חיים, רובנו מחזיקים במכשירי סמארטפון. LG השקיעה בשיפור שיתוף התכנים בצורה קלה ונוחה יותר בין המכשירים החכמים השונים.

ליין הטלוויזיות החכמות החדש מאפשר לתקשר בין הטלוויזיה לבין מכשירי הסמארטפון הן בצורה אלחוטית והן בצורה חוטית. שיתוף התכנים נעשה במספר דרכים. לדוגמה, MHL – חיבור המאפשר בעזרת כבל ייעודי ליהנות משיתוף מסך הסמארטפון על גבי מסך הטלוויזיה הגדול באמצעות שליטה על-ידי שלט המג'יק החכם. כך יוכל המשתמש ליהנות מצפייה בתוכן הנמצא על הסמארטפון על גבי המסך באופן מלא כולל קריאה והשבה על הודעות טקסט, משחקים ועוד שימושים רבים.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube Premium

באופן דומה, מציעה LG ליהנות מטכנולוגיית Miracast החדשה, המאפשרת שיתוף תכנים אלחוטי מהסמארטפון בצורה ישירה ללא צורך ברשת זמינה. תחת היכולות של ליין הטלוויזיות החדש,LG מציגה חוויה המשלבת איכות צפייה גבוהה עם נוחיות מירבית. בסדרות החדשות ניתן למצוא: Magic Remote – השלט החכם (גרסה 2.0) המהווה את אחד מסימני ההיכר של LG ומהווה יתרון בולט של החברה בקטגוריית Smart TV.

השנה משיקה LG את השלט החכם בגרסתו החדשה והמשופרת בו היא שמה דגש על עיצוב ונוחות ארגונומית, המתאימה את עצמה כמו "כפפה ליד". השלט עובד בדומה לשימוש בעכבר אלחוטי. הסמן עוקב אחרי תנועת היד כך שניתן להקליק, לגרור ולבחור בקלות את התוכן המועדף; בנוסף קיימת אפשרות לחבר מקלדת אלחוטית, כך שהקלדת טקסט לטלוויזיה, הופכת לקלה ולפשוטה יותר, בדיוק כמו במחשב הביתי. בדומה למקלדת הווירטואלית המובנית במכשיר, גם במקלדת האלחוטית ניתן להקליד בעברית ובאנגלית.

LG TV Remote הינו אמצעי שליטה נוסף שהתווסף בליין החדש הוא אפליקציה ייעודית למכשירי הסמארטפון והטאבלטים. האפליקציה מאפשרת שליטה בערוצים, שינוי גובה השמיעה, גישה לערוצי התוכן תוך ניווט בין האפליקציות השונות ואף יכולת הנאה ממשטח ייעודי למשחקים.

Time Machine II – מאפשר הקלטה, תכנון, הזמנת תכניות ויכולת צפייה בכל עת בתכנים דיגיטליים (עידן+). כל התכנים נשמרים על גבי זיכרון מובנה בתוך הטלוויזיה עצמה, ובנוסף קיימת האופציה לשמירה גם על גבי כונן חיצוני קשיח.

קרא עוד:  מסכי ה-OLED של LG מקבלים תמיכה של Nvidia G-Sync

LG-Smart-TV1

LG Cloud- לראשונה בישראל LG מציגה שירותי ענן המאפשר לצפות בתכנים שגובו מהמחשב הביתי או מהסמארטפון על-גבי הטלוויזיה החכמה של LG מכל מקום ובכל זמן, תוך גישה מהירה ונוחה לתכני וידאו, מוסיקה ותמונות.

בעידן ה- NANO הטלוויזיות החדשות של LG מקפידות להציג איכות תמונה פורצת גבולות. LG מציגה השנה את מסך LA960Y בטכנולוגיית NANO Full LED המספקת חווית צפייה טוטאלית במסך המתקדם בעולם. גב המסך מואר כולו באלפי נורות LED ליצירת צבע שחור מוחלט וצבעים עשירים בדיוק כמו במציאות.

גם השנה ממשיכה LG לתת דגש על עיצוב פורץ דרך של מסכים ללא מסגרת בקו עיצובי הנקרא Cinema Screen. העיצוב שם דגש על אחידות ומיזוג בין צג הטלוויזיה למסגרת, אשר מעניק חוויה קולנועית משודרגת בסלון הביתי.

דגמי ה- LED של ליין הטלוויזיות החכמות של LG מחולקים ל- 2 סדרות: סדרת ה- LCD הכוללת את הדגמים – LA960Y, LA740Y, LA660Y, LA621Y, LN570Y הניתנים לרכישה בגדלים 32" ומעלה, סדרת הפלזמות הכוללת את דגם PH6710 הניתן לרכישה בגדלים 50" ו- 60". על הטלוויזיות ניתנות 3 שנות אחריות VIP וניתן להשיג אותן ברשתות השיווק ובחנויות המורשות במחיר של החל מ 3,790 ₪ לטלוויזיה בגודל 42".

הודעה לעיתונות – פורסמה כלשונה וככתבה.