בדגמי 2011 של טלוויזיות LG, הציגה החברה את "שלט הקסם" אשר בדומה ל-WiiMote, בקר התנועה של קונסולת ה-Wii מאפשר לשלוט בטלוויזיה באמצעות מחוות תנועה.

בקו הטלוויזיות החכמות של החברה השלט הפך את הגלישה באינטרנט והשימוש באפליקציות דרך הטלוויזיה לנוחה יותר, שכן באמצעות מחוות תנועה ניתן לנווט בצורה קלה יותר בהשוואה לניווט באמצעות כפתורי החיצים בשלט הסטנדרטי.
החברה מתכוונת בדגמי הטלוויזיות של 2012 אף לשדרג את שלט הקסם ולכלול בו מיקרופון אשר יאפשר זיהוי-קולי, גלגלת ותמיכה במחוות תנועה משופרות, כמו לדוגמא: ציור באוויר של האות האנגלית "V" באמצעות השלט תכניס את המשתמש לתפריט סרטי-הווידאו האחרונים שנצפו. הזיהוי הקולי אמור להקל על המשתמש ולייתר את הצורך בהקלדה שכן במקומה ניתן פשוט להכתיב לטלוויזיה.

טרם יודע אם חלק מהתכונות, כמו מחוות התנועה המשופרות יגיעו גם אל דגמי 2011 של טלוויזיות LG, מה שבטוח הוא שנראה שיותר ויותר חברות מתחילות לאמץ את טרנד הזיהוי הקולי, אשר החל באנדרואיד עם יכולות ה-Voice Action, פרץ לתודעה עם Siri, העוזרת האישית הווירטואלית של אפל שגם דווח כי היא תשולב בטלוויזיה מתוצרתה בעתיד ונראה כי השלב הבא הוא להתחיל לדבר עם הטלוויזיה. (מקור)

  • תגים
  • LG
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.