ה-Optimus G מבית LG זכה לא מכבר למספר שמועות שונות ברשת, אבל עכשיו זה נראה שסופסוף ניתן להתאים את השמועות לתמונות חדשות המודלפות ברשת. האתר הספרדי Androidmx חשף מספר תמונות של מכשיר ה-Optimus G (או Optimus G E973 ליתר דיוק). לפי התמונות, זה נראה כי המכשיר החדש נושא בעיצוב בסיסי, ודיי אופייני ל-LG. לנו זה נראה כמו  ה-Optimus 4X HD מבית החברה הדרום קוריאנית, שעבר שיפוץ אסטטי, והפך דקיק יותר.

יחד עם התמונות, פרסם האתר הספרדי גם את מפרט המכשיר, הכולל בין היתר מסך True HD IPS בגודל 4.7 אינצ' בעל רזולוציה של 1280×720 החסכוני בחשמל וריכוז פיקסלים לאינצ' (PPI) של 320. המכשיר אף כולל מעבד מרובע ליבה 1.5GHz בעל פלטפורמת Snapdragon S4 Pro מבית Qualcomm, שמגיע מצויד במאיץ הגרפי החדש Adreno 320, במכשיר החדש ניתן גם למצוא שבב זיכרון RAM בנפח 2GB, וכן מצלמת 13 מגה-פיקסל.

לפי הפרסומים, המכשיר מריץ כרגע את מערכת האנדרואיד בגרסת ה-ICS 4.0.4 אך צפוי להתעדכן לגרסת ה-.Jelly Bean 4.1.1 בסמוך למועד השקתו. האתר אף הוסיף ופרסם כי המכשיר אמור לראות אור לראשונה בתערוכת IFA 2012 שתתחיל בעוד מספר ימים. האם LG תצליח לגנוב את ההצגה?