בחברת LG לא קופאים על השמרים וכי נראה כי הם מתכוננים לדור הבא של המכשירים. בסרטון שהופץ אמש בשפת המקור מדברים בחברה על דור השני של מעבדים מרובעי ליבות ויכולות גרפיות יוצאות דופן.

שלא במפתיע, ב-LG בחרו להציג את מעבד מ-Snapdragon S4 עם ליבת ה-Krait המצויד במעבד גרפי Adreno 320, ומי שיזכה לו הוא המכשיר הבא של LG אשר מכונה לעת עתה “Optimus G”. לדברי החברה, המעבד החדש S4 Pro (שגם נמצא ב-MI-Two) חזק יותר בעד 40% יותר ביצועים בבדיקות של Quadrent, והמעבד הגרפי החדש חזק עד פי 3 מקודמיו.

על פי השמועות, ה-Optimus G יהיה מכשיר הדגל הבא של LG ונוסף לביצועים הוא יגיע עם מסך מגע בגודל 4.7 אינצ' 720p, זיכרון 2GB RAM, תמיכה בדור 4 LTE, ומצלמה 13 מגה פיקסל.

בחברה הקוריאנית יודעים לנצל את הבכורה ומצליחים להביא מכשירים חדשניים לשוק. היא גם בין הראשונות לדבר על מעבד ה-S4 Pro הנחשב לחזק ביותר כיום ורק נותר לה לנצל את המומנטום וללמוד מהשכנה סמסונג איך עושים יחסי ציבור טובים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.