טלוויזיות ה- OLED המובילות מבית LG Electronics הן הראשונות שהוטמעה בהן מערכת הסאונד Dolby Atmosאשר ישפרו עוד יותר את חוויית השמע באמצעות טכנולוגיית Dolby TrueHD ללא אובדן רעש. לעיבוד התמונה המעולה של טלוויזיות LG OLED מתווסף עכשיו ממד הסאונד שישלים את חווית הצפייה הקולנועית.

בעלי טלוויזיית LG OLED יקבלו החודש עדכון תוכנה מרחוק למכשיריהם, ותותקן בהם טכנולוגיית הסאונד החדשה ללא דחיסה. טכנולוגיית Dolby TrueHD אומצה זה מכבר בסרטים באיכות 4K. כל הטלוויזיות OLED של LG 2007מגיעות עם פענוח Dolby AC-4, מה שמאפשר לטלוויזיות LG תואמות תוכלנה להתמודד עם הפעלת  אודיו תלת ממדי מבוסס נושא. טלוויזיות הפרמיום החדשות מבית LG לשנת 2017 כבר כוללות את הטכנולוגיה החדשה, המאפשרת למשתמשים להינות מיותר מ- 100 כותרי סטודיו בשירותי סטרימינג on-demand עם תמיכת Dolby Vision.

העדכון האחרון כולל גם את הקידוד MAT (אודיו תומך מטה-דאטה) המאפשר שימוש בטכנולוגיית Dolby TrueHDבמכשירי OLED של LG גם במשחקי קונסולה. ללקוחות המבקשים את החוויה האולטימטיבית, היתרונות המרבי שלDolby TrueHD ניתן ליהנות על ידי הזרמת התוכן באמצעות סאונד בר (מקרן-קול) תואם לטלוויזיה.

"טלוויזיות OLED של LG הפכו למובילות בשוק טלוויזיית הפרמיום, והן אופטימליות עבור אלו המבקשים חוות תוכן בדומה לכוונות היוצר", אמר בריאן קוון, נשיא LG Electronics Home Entertainment. "הודות לטכנולוגיות השמע והחזון החזותי של דולבי, LG ממשיכה לספק חוויה הדוחפת את גבולות הצפייה בטלוויזיה הביתית קדימה".

בעלי טלוויזיית ה OLED 2017 מבית LG יכולים גם ליהנות משילוב טכנולוגיות Dolby Vision ו Dolby At-Mos דרך אפליקציית Dolby Access, המגיעה לעשר מדינות חדשות כל חודש. האפליקציה כוללת תוכן מגוון לכל המשפחה, כמו טיולים, ספורט ואומנות.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.