נותרו להן עוד פחות מ-24 שעות טרם הסרת הלוט מעל אחד המכשירים המסקרנים של היצרנית הדרום קוריאנית והשמועות, כצפוי, לא מפסיקות לזרום – ובהמוניהן. אז מה בדיוק מצפה לנו באירוע הכרזת מכשיר הדגל החדש של LG?

ניתן לתאר את ההכרזה הקרבה על מכשיר הדגל הבא של LG כהכרזה המודלפת ביותר – ונראה כי בחברה הקוריאנית בהחלט לא יודעים לשמור על שפתיים חתומות. מלבד שם המכשיר שידוע לכל, דלפו באחרונה כמעט כל האלמנטים שיאפיינו את המכשיר החדש. החל מתצורתו הפנימית, גודלו ומראהו. מספר אתרים ברחבי הרשת אף הגדילו לעשות והדליפו תמונות של המכשיר החדש בכל הזוויות האפשרויות ואפילו LG נרתמה להדלפות בטיזרים שונים.

גב מעור ומסך 2K

לראשונה בתולדותיה, תשלב היצרנית בגב המכשיר כיסוי מעור – מה שבהחלט לא אופייני לטרנד העכשווי של זמננו בו רוב היצרניות מעדיפות לשלב בו זכוכית/מתכת. בגזרת המסך, לא צפויים שינויים מסעירים למדי מלבד עיקול מסויים שתואם למכשיר ה-G Flex 2 אותו השיקה לא מזמן. כנראה שעם הצלחות אי אפשר להתווכח, לכן תעדיף החברה להשאיר את המסך בגודלו המקורי (5.5 אינץ'). כמובן, שגם הרזולוציה צפויה להישאר באיכות QHD (או 2K), אם כי ייתכן שהחברה תשלב בו מספר טכנולוגיות חדשות אותן פיתחה לאחרונה, לשיפור איכות התמונה ולרווית הצבעים.

תחת מכסה המנוע, לא צפוי המכשיר לכלול מקצה שיפורים גדול במיוחד, כשלמעשה הדבר היחיד שאינו ידוע הוא מה יפעם בליבו של המכשיר. מירב הסיכויים כי תעדיף את מעבד שש הליבות (4+2) על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 808 בתצורת ה-64 ביט, אך ייתכן כי תעדיף ללכת דווקא על אופציית מעבד ה-Snapdragon 810 מתומן הליבות, אם כי הסיכויים לכך קלושים. מלבד זאת, צפויה היצרנית להשאיר את זיכרון העבודה (RAM) בנפח של 3 ג'יגה-בייט. זיכרון האחסון הבסיסי צפוי לעמוד הפעם על 32 ג'יגה-בייט בתוספת חריץ להרחבת זיכרון עד 128 ג'יגה-בייט. אחת השמועות החדשות בנושא טוענות כי המכשיר יכלול סוללה גדולה במיוחד בקיבולת של 3000 מילי-אמפר בתוספת טכנולוגיית ההטענה המהירה ומצב חיסכון בסוללה, ואיך לא – תמיכה בתקן טעינה אלחוטית.

קרא עוד:  הזדמנות לצפייה: תמונות ראשונות של Mi A3 של שאומי

LG G4 Camera

חובבי הצילום וודאי שיתלהבו מהמכשיר החדש. בניגוד למכשיר הדגל הקודם שנשא מצלמה אחורית ברזולוציית 13 מגה-פיקסל, צפויה היצרנית להגדיל עד ל-16 מגה-פיקסל תוך כדי הגדלת הצמצם עד לגודל של f/1.8. גם מצלמת הסלפי הקדמית צפויה לעבור הגדלה עד לרמה של 8 מגה-פיקסל. כמו כן, בדומה למכשיר הקודם, גם כאן ייתכן ונמצא את הפוקוס האוטומטי והמיקוד בלייזר.

מטבע הדברים, המכשיר צפוי להריץ את גרסת האנדרואיד האחרונה, לוליפופ 5.1 ישירות מהקופסא בתוספת הממשק הייחודי ליצרנית, LG UX4, שנחשפנו אליו בדיווחים קודמים.

מכשיר הדגל הבא של LG צפוי להיחשף מחר (ג') בארוע מיוחד אותו תערוך בניו-יורק. אנחנו נהיה כאן כדי לדווח.

LG G4

מכשיר ה-LG G4 הוכרז בסוף חודש אפריל 2015. בגרסתו החדשה הוא כולל מסך 5.5 אינץ' ברזולוציית 2K, רץ על שבב ה-Snapdragon 808 עם זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 16 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 8 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.