אף שנותרו עוד כשלושה שבועות עד להכרזתו והצגתו של מכשיר הדגל החדש שלה, מציגה LG בעצמה את ממשק המשתמש החדש של החברה, LG UX4.

בצד העיצוב, שמרה החברה על אותו קו מנחה עימו הגיע מכשיר מכשיר הדגל הקודם, ה-G3, מלבדי מספר שינויים ויזואליים קלים בעיקר בכפתורי הניווט הווירטואליים הזהים למדי לאלה של מכשיר ה-Nexus 6 החדש. עם זאת, הוסיפה החברה מספר יכולות פונקציונליות שיעקבו למעשה אחר פעילותו ואופן שימושו של המשתמש במכשיר ותתאים עצמה אליו בהתאם.

כך, לדוגמה, ממשק המשתמש החדש יציע כברירת מחדל אפשרות חדשה שתאסוף את כל הרגלי השימוש והנתונים של המשתמש מאפליקציות שונות במכשיר כדוגמת אפליקציית לוח השנה, מוזיקה, בריאות ועוד, ותאגד אותם תחת ויידג'ט מרכזי אחד שיציע המלצות רלוונטיות למשתמש על סמך הנתונים שנאספו.  בנוסף, שיפרה החברה גם את תכונת 'האדם במרכז' שסימלה את מכשיר הדגל הקודם ותציע לו המלצות על סמך מיקומו. כך לדוגמה, המכשיר יידע בדיוק מהם הרגליו של המשתמש , דוגמת ריצה או רכיבה על אופניים, ותציע לו את הזמן המתאים ביותר לעשות זאת על סמך נתוני מזג האוויר שנאספו וכן בשעה הרלוונטית והרצויה – על סמך הרגליו של המשתמש כאמור.

נוסף ליכולות הפונקציונליות בממשק המשתמש, הוסיפה החברה מספר מאפיינים הכרחיים למשתמשים וגישה מהירה ונוחה יותר לאפליקציות השונות. לדוגמה, כעת יוכל המשתמש ללחוץ לחיצה כפולה על כפתור עוצמת הקול העליון המצוי בגבו של המכשיר, וזה יעביר אותו ישירות לאפליקציית המצלמה למצב צילום מהיר. פונקציה חדשה אותה הוסיפה החברה לתחום הצילום היא אפשרות של תיוג גאוגרפי. אם וכאשר המשתמש יצלם תמונות שצולמו באותו מקום, יאוגדו אלו תחת אלבום נושא אחד תחת מיקום המשתמש בעת צילום התמונה.

http://youtu.be/IXjlzW2P-jA

על-פי השמועות האחרונות, מכשיר הדגל החדש של LG יישאר עם מסך בגודל זהה לקודמו, 5.5 אינץ', ויציע רזולוציית ה-2K המוכרת. תחת מכסה המנוע לא צפוי המכשיר לעבור שינויים מהפכנים כשזה יכלול הפעם מעבד מרובע ליבות על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 808 בתוספת 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. אולי החלק המאכזב טמון דווקא בעובדה שהחברה החליטה לזנוח הפעם את חריץ הרחבת הזיכרון, שאם נאמין לשמועות האחרונות יגיע המכשיר עם 32 ג'יגה-בייט זכרון אחסון כברירת מחדל. כך או כך, אנו צפויים לגלות פרטים נוספים בהכרזה שתערך ב-28 באפריל.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.