הקרב על מכשירי הביניים עולה מדרגה: מספר שבועות לאחר שהושק במספר מדינות ברחבי העולם, רונלייט, נציגת LG Mobile בישראל השיקה גם את הגרסה המוקטנת למכשיר הדגל, ה-G4 Beat בתג מחיר אטרקטיבי של 1,360 ש"ח

על פניו, נראה ה-G4 Beat זהה בצורתו החיצונית למכשיר הדגל, אך עם זאת כולל מספר שינויים מהותיים: מלבד הגוף הפלסטיק וכפתורי הניווט הקיימים בצידם של שני המכשירים, מגיע ה-G4 Beat עם מסך בגודל 5.2 אינץ' ברזולוציית 1080p לעומת 5.5 אינץ' ברזולוציה QHD באחיו הגדול.

תחת מכסה המנוע, בחרה LG לצייד את המכשיר במעבד מתומן ליבות על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 605 במקום המעבד החזק יותר הקיים בשבב Snapdragon 808 וגם בזיכרון העבודה הוא מצויד ב-1.5 ג'יגה-בייט זיכרון RAM לעומת 3 ג'יגה-בייט הקיים במכשיר הדגל, כמו גם במצלמה שהתכווצה עד ל-8 מגה פיקסל במקום 16 באחיו הבכור. בנוסף, ניכר גם שינוי בקיבולת הסוללה של המכשיר שכעת היא בהספק של 2300 מילי-אמפר במקום 3000 הקיימת במכשיר הדגל. כל זאת, כאמור, בהבדל מחיר משמעותי ונמוך יחסית בהשוואה לאחיו הבכור. יחד עם זאת, יש לציין כי גם הגרסה המוקטנת תומכת בדור הרביעי – LTE.

המכשיר כבר נמכר בחנויות וברשתות השיווק, כשבשלב מאוחר יותר הוא יימכר גם דרך המפעילות.

LG G4 Beat

מכשיר ה-LG G4 Beat הוא הגרסה המוזלת ל-G4 המקורי. המכשיר מציע עיצוב דומה עם מפרט הכולל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית Full HD, רץ על שבב ה-Snapdragon 615 עם זיכרון עבודה של 1.5 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 5 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop עם הממשק המותאם של LG.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.