היצרנית הדרום קוריאנית הכריזה על ה-LG G4 Beat, ממשיכו של ה-G3 Beat המוצלח המהווה כזכור מעין גרסה מוזלת למכשיר הדגל, אבל הפעם בלי הרבה פשרות.

ה-G4 Beat הוא כפי הנראה ה-G4s שדלף השבוע, וכדגם מוקטן ומוזל הוא מספק עיצוב כמעט זהה ל-G4 המקורי, במיוחד לחובבי המותג, אבל ללא אפשרות לכיסוי עור אבל כן עם מספר צבעי פלסטיק. הוא מצויד במסך בגודל של 5.2 אינץ’ ברזולוציית Full HD 1080p, זאת לעומת 5.5 אינץ’ ו-QHD ב-G4.

מלבד זאת, הוא רץ על מערכת-על-שבב Snapdragon 615 מתומן הליבות בתדר 1.5 ג’יג-ההרץ תומך 64 ביט, לצד מצלמה אחורית עם חיישן 8 מגה-פיקסל עם אותו מיקוד ממוקד לייזר ומצלמת 5 מגה-פיקסל בקדמתו. מאכזב לגלות כי דווקא כמות זיכרון העבודה (RAM) עומדת על 1.5 ג’יגה-בייט ולא 2 ג’יגה-בייט לכל הפחות. אולי זה נעשה כדי לבדל אותו ממכשיר הדגל.

הסוללה, הניתנת להסרה כמובן, מגיעה בהספק של 2,300 מילי-אמפר/שעה וזיכרון האחסון הוא בנפח של 8 ג’יגה-בייט בלבד, עם אפשרות הרחבה בככרטיס microSD. הוא רץ על גרסת האנדרואיד האחרונה (5.1.1) עם ממשק ה-LG UX.

המכשיר יושק בדגם G4 Beat או G4s במספר צבעים באירופה ודרום אמריקה, שם הוא גם ייזכה לגרסה עם מצלמה משודרגת של 13 מגה-פיקסל ואנחנו מניחים כי הוא יגיע גם לישראל בהמשך.

LG G4 Beat

מכשיר ה-LG G4 Beat הוא הגרסה המוזלת ל-G4 המקורי. המכשיר מציע עיצוב דומה עם מפרט הכולל מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית Full HD, רץ על שבב ה-Snapdragon 615 עם זיכרון עבודה של 1.5 ג'יגה-בייט. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל ובקדמתו מצלמה 5 מגה פיקסל וירוץ על מערכת האנדרואיד Lollipop עם הממשק המותאם של LG.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.