אחרי שהוכרז לראשונה בתערוכת CES האחרונה ואף יצא כבר לחנויות, ניצלנו את ההזדמנות ולקחנו ליד את ה-G Flex 2, ממשיך דרכו של ה-G Flex הראשון עם המסך הקעור להתרשמות ראשונה.

ובכן, ה-G Flex 2 מצויד במסך מסוג P-OLED בגודל 5.5 אינץ', שהפעם, בניגוד לקודמו (המצויד במסך 6 אינץ') הוא נוח יותר לשימוש, אפילו ביד אחת. המסך אשר ברזולוציית 1080p, בניגוד לקודם עם רזולוציית ה-720p שלו, מציג תמונה בהירה וחדה יותר. למכשיר מצלמת 13 מגה פיקסלים עם פוקוס לייזר ומייצב תמונה OIS. המצלמה הקדמית בעלת 2.1 מגה פיקסלים מאפשרת צילום עצמי בעזרת מחוות יד, למעשה, המקרה הלא נוח בו צריך להחזיק את הטלפון וללחוץ על כפתור הצילום ביחד אחת נעלם והצילום העצמי הופך לנוח מאוד.

תוספת נחמדה שבוצעה בממשק היא האפשרות לראות במכשיר האם קיבלנו התראות וזאת על ידי החלקה של האצבע מהחלק העליון כאשר המסך מכובה. בנוסף שונה החלון בכיסוי החכם ממרובע לעגול וכן הממשק בהתאם אך מגוון הפעולות לא שונה. מלבד זאת לא נעשה שינוי בממשק המכשיר והוא נראה בדיוק כמו הממשק במכשיר הקודם.

ל-G Flex 2 חידוש רב עוצמה בגזרת בדומת מערכת על שבב חדשה – Qualcomm Snapdragon 810 שתומכת 64 ביט ומכילה 8 ליבות, בנוסף יצויד המכשיר בזיכרון 3 ג'יגה-בייט DDR4 RAM, נפח אחסון של 16 או 32 ג'יגה-בייט עם חריץ הרחבה, וסוללה בנפח 3,000 מילי-אמפר/לשעה שמאפשרת טעינה זריזה במיוחד – 50% סוללה ב-40 דקות בלבד.

קרא עוד:  וואווי למפתחים: חנות האפליקציות שלנו טובה יותר מזו של גוגל

המכשיר כבר זמין לרכישה במספר מדינות כאשר מחירו יעמוד סביב 650 דולרים וצפונה. המכשיר עתיד להגיע בשבועות הקרובים לישראל. טרם נמסר מחירו לצרכן בישראל מאת היבואנית רונלייט, אך לפי הערכה מחירו אמור להיות בסביבות 4000 שקלים, דומה למחיר קודמו כאשר זה הושק בארץ. צפו בהתרשמות הראשונה.

וידאו: ה- LG G Flex 2 בהצצה ראשונה

LG G Flex 2

ה-G Flex 2 הוא המכשיר הקעור השני של LG המגיע עם מסך גמיש ומראה ייחודי. למכשיר שבב 8 ליבות Snapdragon 810, זיכרון 2 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה בהספק של 3000mAh. בגבו ישנו ציפוי המסוגל לתקן את עצמו בפני שריטות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.