הכרזה אחת כבר מאחורינו, עוד בטרם פתיחת כנס הסלולר: כחודש וחצי לאחר שחשפה את ה-G Flex 2, ממשיך דרכו של ה-G Flex הראשון שהושק אשתקד, החלה LG להפיץ את המכשיר החדש במספר מדינות ברחבי העולם.

בין המדינות הראשונות שיזכו להשקה המוקדמת יהיו ארה"ב, גרמניה, בריטניה, צרפת, הונג קונג וסינגפור ולמרות ש-LG כבר החלה בהפצת המכשיר, עדיין לא נקבעה זמינותו של המכשיר במדינות אלו. כמו גם, באתרי המסחר והמפעילות השונות לא עלו עמודי המכירה, אך אלו צפויים להיות כבר בימים הקרובים.

בקרוב בישראל
כבכל השקה, ישראל תזכה להינות מהמכשיר רק בסיבוב השני שייערך בעוד מספר שבועות. ביו המדינות יהיו אלו ביבשת דרום וצפון אמריקה, אירופה ויבשת אסיה. מחירו של המכשיר ינוע כפי הנראה בסכום של 200 דולר לחודש בחוזה לשנתיים עם אחת המפעילות בארה"ב או בתשלום של 504 דולרים ללא חוזה. נציין, כי אמנם טרם נמסר מחירו לצרכן בישראל מאת היבואנית רונלייט, אך בעת השקתו של הדור הקודם אשתקד, מחירו עמד על כ-4000 ש"ח.

מכשיר ה-G Flex 2 הוא ממשיך דרכו כאמור של ה-G Flex הראשון. מעבר למסך שהצטמצם עד למידה של 5.5 אינץ' במקום 6 אינץ' במכשיר הראשון, תחת מכסה המנוע ניתן למצוא מעבד מתומן ליבות מבוסס על ערכת השבבים Sanpdragon 810 בארכיטקטורת 64 ביט, זיכרון עבודה בנפח של 2 ג'יגה-בייט וסוללה של 3000 מילי-אמפר/שעה.

וידאו: כך מיוצר ה-G Flex 2

קרא עוד:  בקרוב ב-OnePlus? ב-Oppo מדגימים חיבור לשתי רשתות WiFi במקביל

http://www.youtube.com/watch?v=IAoZlV10Czc

LG G Flex 2

ה-G Flex 2 הוא המכשיר הקעור השני של LG המגיע עם מסך גמיש ומראה ייחודי. למכשיר שבב 8 ליבות Snapdragon 810, זיכרון 2 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 13 מגה פיקסל אחורית וסוללה בהספק של 3000mAh. בגבו ישנו ציפוי המסוגל לתקן את עצמו בפני שריטות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.