גרסת הדור השני של ה-LG Watch Urbane היתה אמורה להפוך את השעון לאחד מהשעונים החכמים הכי משוכללים בשוק. מעבר למפרט המתקדם שלו ולמסך העגול והאיכותי, הוא היה אמור להיות שעון ה-Android Wear הראשון שמגיע עם אנטנה סלולרית מובנית, ומאפשר את הפעלתו גם ללא מכשיר סלולרי צמוד. כך לפחות היה אמור להיות. זמן קצר לאחר השקת השעון, LG משכה את כל היחידות ממדפי החנויות עד להודעה חדשה, בצעד שמאוד לא אופייני בעולם הטכנולוגיה.

מדוע בוטלה השקת השעון? אחרי ימים ארוכים של ספקולציות, LG סוף סוף שחררה הצהרה רשמית בעניין. בהצהרה, שניתנה כתגובה לשאילתת העיתון The Telegraph, הסבירה LG כי השעון כלל רכיב בעייתי, ככל הנראה במסך של המכשיר. "בזמן שהעברנו את המכשיר בדיקות קפדניות במשך אלפי שעות תחת תנאים קיצוניים, גילינו שהרכיב הזה לא מצליח לעמוד בסטנדרטי האיכות שלנו, ויוכל פוטנציאלית לפגוע באיכות התמונה של המכשיר".

ב-LG לא מפרטים על איזה רכיב מדובר בדיוק והאם היא עובדת על פתרון לבעיה או שמא היא מתייחסת למוצר הזה כ'טוטאל לוס'. החברה גם לא מגלה מה יכולים לעשות לקוחות שהספיקו לקנות את השעון החדש לפני שהוא הורד מהמדפים, והאם היא מתכוונת להשיק אותו מחדש.

עד ש-LG תודיע מה התוכניות לעתיד, ניתן להשיג יחידות של השעון הגנוז דרך ebay, במחירים שנעים סביב ה-800-900 דולר.