כשבוע בלבד לאחר הכרזתו, LG השהתה את ההזמנות לדור החדש של Urbane Watch. החברה ביטלה לעת עתה את השקת שעון ה-Android Wear הראשון עם קישוריות סלולרית, בשל תקלת חומרה.

“במהלך בדיקות איכות עבור LG Watch Urbane 2nd Edition LTE, המהנדסים שלנו גילו בעיות חומרה אשר יכולות להשפיע על השימושיות היום-יומית של השעון,” אמרה החברה בהצהרה. “לאחר בדיקה מעמיקה התקבלה החליטה לבטל את השקת דגם ה-LTE בשל המורכבות של הנושא.” עוד אמרה LG כי היא לא יודעת לומר האם בעתיד השעון יושק בכלל, וזה יוחלט בהמשך. “לעת עתה, העדיפות הגבוהה שלנו היא להבטיח כי המוצרים שלנו עומדים בסטנדרט האיכות ועל זה לא נתפשר.”

ביטול ההשקה מגיע ימים ספורים בלבד לפני השקתו בארה”ב, אשר היה אמור להגיע ב-11 לנובמבר לשתי המפעילות הגדולות AT&T ו-Verizon Wireless ומלבד זאת, הייתה זו ההשקה הראשונה של מערכת ה-Android Wear עם תמיכה בתקשורת סלולרית, כך שלא ברור האם התקלה קשורה גם באופן עקיף למערכת או שמא מדובר בבעיית חומרה בלעדית לשעון של LG.

LG Watch Urbane 2nd Edition הציג מפרט הכולל 1.38 אינץ', ברזולוציה של 480 על 480 פיקסלים, מסוג P-OLED יחד עם סוללה של 570 מיליאמפר המספיקה לכיומיים עבודה. הוא רץ על שבב Snapdragon 400, עם זיכרון עבודה של 768 מגה-בייט RAM ואחסון פנימי של 4 ג'יגה-בייט.

ייתן כי LG תשיק במקום זאת גרסת WiFi בלבד במידה ולא תצליח לפתור את התקלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.