לאחר שחשפה בסתיו את מחשב ה-iMac החדש בגודל 27 אינץ' וברזולוציית 5K, שהיא הרזולוציה החדה ביותר שהשיקה אי פעם, צפוייה אפל לעבור את הרף אותו הציבה לעצמה ולהשיק מחשב iMac נוסף, כבר השנה, ברזולוציית 8K.

את הדיווח כפי שהתפרסם בבלוג 9to5mac, חשפה לא אחרת מאשר היצרנית הקוריאנית LG, שהיא זו שתייצר כפי הנראה את הפאנל למסך ממנו מורכב המחשב עצמו. במסמך שפרסמה יצרנית הקוריאנית עצמה, נכתב כי "אפל עובדת על מחשב בעל רזולוציה סופר גבוהה באיכות 8K אותו היא צפויה להשיק מאוחר יותר השנה". בנוסף מציינת החברה הקוריאנית כי הציגה כבר מסכים בעלי רזולוציות כאלו בכנס ה-CES 2015 שנערך בתחילת השנה (7,680 על 4,320 פיקסלים) שצפויות להיכנס לשוק במהלך שלוש השנים הקרובות.

חשוב לצייו כי לדברים אין כל אישור כי אכן אפל תלך בכיוון שכזה, זאת לאור העובדה כי החברה טרם חשפה זאת באופן רשמי. עם זאת, על-פי הנתונים עשויים לקרות שני דברים: ראשית, ייתכן כי LG אכן עובדת עם אפל על מסך שכזה והדברים נאמרו בטעות ושנית ייתכן כי אפל אינה מתכננת כלל לבצע מהלך שכזה, שכן על-פי ההיסטוריה אפל אינה נוהגת לרענן את ליין האיימקים שלה מדי שנה.

כך או כך, אם אכן צפוי לקרות מהלך שכזה וודאי שאנו צפויים להיחשף לעוד פרטים בזמן הקרוב.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.