חברת LG הדגימה לראשונה בתערוכת ברצלונה את הרשת האלחוטית המובילה בטכנולוגיית ULTRA HD. הדור הבא של הרשתות האלחוטיות מאפשר למשתמשים לחוות את המשחקים ושימושי סמארטפון נוספים בטכנולוגיית ULTRA HD על ידי העברת נתונים אלחוטית.

"הודות לטכנולוגיה החדשנית שלנו משתמשים יכולים כעת ליהנות מהתוכן האהוב עליהם בצורה המתקדמת ביותר", אמר ד"ר ג'ונג- סוק פארק, נשיא ומנכ"ל חטיבת המובייל של LG. "עם התפתחות הטכנולוגיה החדשנית LG שוב מוכיחה את מובילותה בתחום חוויית הצפייה".

זרימת נתונים אלחוטית בטכנולוגיית ULTRA HD גורמת להעברת תוכן מולטימדיה לטלוויזיה להיות מהירה וחלקה יותר מאשר בעבר. הטכנולוגיה החדשה מצמצמת למינימום את העיכוב במסירה ואובדן נתונים. בעת ההעברה, תוכן המולטימדיה מותאם אוטומטית לטלוויזיה המקבלת את המידע כשהתוצאה היא תמונה באיכות מצוינת. בנוסף מערכת ההעברה החדשה דורשת פחות מחצי מהכוח שדורשות טכנולוגיות דומות.

צפו בוידאו כאן בהמשך.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.