חברת LG הודיעה כי היא מתחילה לקבל הזמנות עבור הטלוויזיה המסקרנת בגודל 55 אינצ' בטכנולוגיית WRGB OLED, מדגם 55EM9700, כאשר אספקת הטלוויזיות תחל בחודש הבא.

בשבועות הקרובים יוכרזו שווקים נוספים והמחירים הצפויים שבהם תשווק טלוויזיית ה-OLED החדשנית המבוססת על טכנולוגיה שבה החומרים האורגניים שמהם מורכב מסך הטלוויזיה פולטים אור כאשר מוזרם דרכם חשמל. הכרזת החברה מתרחשת ימים ספורים לפני השקת תערוכת הטכנולוגיה CES, כאשר בשנה שעברה זכתה גרסה מוקדמת של הטלוויזיה בפרס "Best of Show".

יותר מ-1,400 חנויות בדרום קוריאה יתחילו לקבל הזמנות לקוחות כאשר מחיר הטלוויזיה במדינה זו יסתכם בכ-10,000 דולר, והאספקה תתבצע בשבוע הראשון של פברואר. חברת LG אשר היא הראשונה להשיק טלוויזיית OLED, נערכת לתפוס הובלה בשוק זה אשר צפוי להגיע לסדר גודל של 7.2 מיליון יחידות עד 2016, לפי חברת המחקר DisplaySearch.

"אנו שמחים מאוד לצאת בהכרזה הזו בתחילת שנת 2013, מאחר ואנו מאמינים כי טכנולוגיית ה-OLED תוביל לעידן חדש של בידור ביתי", אמר האוויס קוון, נשיא ומנכ"ל חטיבת הבידור הביתי של LG. "לא היה רגע של שינוי גדול יותר מאז שהוצגה הטלוויזיה הצבעונית לפני 60 שנה. כאשר צרכנים ראו לראשונה את טלוויזיות ה-HD לפני 15 שנה התגובה שלהם היתה 'וואו!', אבל כשהם רואים בפעם הראשונה את הטלוויזיה הדקיקה הם נשארים ללא מלים. זה אינדיקטור ברור לכך שטלוויזיית ה-OLED היא הרבה יותר מעוד שינוי טכנולוגי".

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube Premium

בעובי של 4 מילימטר בלבד ובמשקל של 10 קילוגרם, טלוויזיית ה-OLED של LG מציגה תמונה מדהימה, ריאליסטית וחיה תודות לטכנולוגיית ה-WRGB. מערכת ארבעת הצבעים הייחודית שלLG כוללת סאב-פיקסל לבן אשר בצירוף הצבעים אדום, כחול וירוק מיועד ליצור את חוויית הצבע המושלם.

אפילו לפני שהושקה, טלוויזיית ה-OLED של LG מסובבת ראשים ברחבי העולם. בנוסף לכך שהוכתרה כטובה ביותר בתערוכת CES 2012, אגודת המעצבים התעשייתיים החשובה של ארה"ב העניקה לה את פרס הרעיון הנחשק ביותר. בנוסף קיבלה LG את פרס התצוגה האירופית ל-2012-13 מאיגוד התמונה והקול האירופי (EISA). עוד קיבלה LG באוקטובר האחרון את פרס נשיא קוריאה לעיצוב.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.