לנובו (Lenovo) חשפה את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Z6 Pro. כצפוי, הוא מבוסס על שבב ה-Snapdragon 855 המודרני של קוואלקום (Qualcomm), ביחד עם 6, 8 או 12 גיגה-בייט זיכרון, ו-128 גיגה-בייט לאחסון קבצים.

המסך הוא מסוג AMOLED בגודל 6.39 אינץ׳, עם מגרעת קטנטנה בצידו העליון וסורק טביעות אצבע מוטמע בתצוגה. שולי המסך נראים דקיקים באופן מרשים, אם כי ניסיון העבר מלמד כי ל-Lenovo יש נטייה לפרסם תצלומים מעט מטעים של מכשיריה – ייתכן שבמציאות, לא מדובר בפריצת דרך טכנולוגית יוצאת דופן, אלא שוליים דקיקים בדומה לכמעט כל מכשיר דגל אחר שנחשף בחודשים האחרונים.

מערך הצילום האחורי כולל ארבעה חיישנים: 16 מגה-פיקסל לצילום בזווית רחבה, 48 מגה-פיקסל, 8 מגה-פיקסל לצילום תמונות תקריב, וחיישן 2 מגה-פיקסל שאמור לשפר את איכות צילום הוידאו. לנובו מבטיחה מערכות אינטליגנציה מלאכותית שונות לשיפור איכות התצלומים, תוך עריכה אגרסיבית של מבנה הגוף ופני המצולמים – כמקובל במכשירים סיניים. המצלמה הקדמית מצוידת בחיישן 32 מגה-פיקסל.

מערכת ההפעלה של ה-Z6 Pro היא אנדרואיד 9 (Pie), אם כי הרוכשים עשויים להתקשות לזהות אותה תחת ממשק ZUI של לנובו. עוד כולל המפרט סוללה בנפח 4,000 מיליאמפר/שעה, טעינה מהירה, וקירור נוזלי. המכשיר צפוי להגיע לחנויות בסין בסוף החודש הנוכחי, במחירים המתחילים מ-430 דולרים למפרט הבסיסי, ומגיעים עד 715 דולרים לדגם היקר ביותר.