אם לעיתים נדמה כי התחרות בין היצרניות הוא רק כדי להראות wלמי יש יותר גדול', נראה כי בכל הקשור לזיכרון העבודה (RAM) במכשירים החכמים – מזמן חצינו את הגבול.

הסטנדרט החדש כיום הוא זיכרון 6 ג'יגה-בייט RAM, שראינו כמובן ב-OnePlus 3 וסביר כי יגיע למכשירי הדגל האחרים בשנה הקרובה, אבל עבור LeEco זה כנראה לא מספיק, כי היא רוצה להיות הראשונה שמביאה מכשיר לשוק עם כמות הזיכרון הגדולה ביותר לדגם של שנת 2016.

החברה, שכבר השיקה לאחרונה את LeMax 2 עם 6 ג’יגה-בייט זיכרון RAM, רוצה להגדיל את הנפח ב-2 ג’יגה-בייט נוספים ולהציע סך של 8 ג’יגה-בייט RAM, כמה שנדמה כפיצ’ר הכי לא נדרש שיש. יש הטוענים כי כיום, OnePlus 3 אף לא מסוגל לנצל את כל מלו הזיכרון הקיים בהשוואה ל-Galaxy S7 המצויד ב-4 ג’יגה-בייט של זיכרון RAM ונדמה כי התוספת של זיכרון לא ממש מסייעת לביצועי המכשיר, בפרט שביצועים זה כבר לא הדבר הראשון (או השני) שהמשתמש בוחן לפני הרכישה.

מלבד זאת, השמועות אומרות כי המכשיר החדש של LeEco יהיה הראשון עם שבב Snapdragon 821 מרובע הליבות, שלגביו עוד מוקדם לומר מה יהיו ההבדלים אל מול Snapdragon 820 וכן הוא יצויד במצלמה 25 מגה פיקסל עם חיישן של סוני, גוף אלומיניום ותג מחיר לא גבוה של 450 דולר.

אז מה דעתכם, האם יש צורך כיום בזיכרון עבודה כל כך גדול?