לקח קצת זמן, אבל הנה זה מגיע. לי-אקו (LeEco) הסינית הודיעה לאחרונה כי תציע מכשיר הכולל זיכרון עבודה בנפח של 6 ג'יגה בייט, ובסוף השבוע האחרון היא התחילה להציע לרכוש את הטלפון החכם הזה בהזמנה מוקדמת.

מדובר למעשה בדגם החזק יותר של LE Max 2, וגם זה רק מבחינת הזיכרון. אם עד עתה ניתן היה לרכוש את המכשיר עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 או 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, כעת מוצע המכשיר כאמור עם 6 ג'יגה-בייט, כשבמקרה הזה זיכרון האחסון המוצע הוא 64 ג'יגה-בייט בלבד.

LE Max 2 מבוסס על ערכת השבבים Snapdragon 820 של קוואלקום (Qualcomm). המסך, שמציע רזולוציית 2K, מגיע בגודל של 5.7 אינץ' כשמעליו מצלמת 8 מגה-פיקסל. המצלמה שמאחור מצלמת ברזולוציה של 21 מגה-פיקסל. הסוללה תספק למכשיר 3,100 מילי-אמפר/שעה.

אגב, LeEco היא הראשונה שהחליטה לוותר על חיבור האוזניות הסטנדרטי – חיבור 3.5 מ"מ. באותו מהלך, על פי השמועות, צפויה לנקוט גם אפל (Apple) עבור ה-iPhone הבא. את חיבור האוזניות מחליף חיבור USB Type-C אליו ניתן יהיה לחבר אוזניות תואמות. על פי החברה, בזכות טכנולוגיית CDLA יציע החיבור החדש אות אודיו דיגיטלי ללא אובדן איכות.

המחיר הרשמי להזמנה מוקדמת של הדגם החדש הוא 499 דולרים וזמן האספקה, בתלות במדינה ממנה מזמינים אותו, יהיה בין שבועיים לשלושה. עם זאת, אפשר למצוא אותו כבר בחנויות המקוונות, ואפילו במחיר נמוך יותר.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.