תמונות ראשונות של מכשיר לא ידוע מבית סוני (Sony) דלפו לאתר הגרמני WinFuture, ולפיהן נראה כי החברה מתכוונת לנסות להפתיע את העולם עם מכשיר שלכאורה לא דומה לקודמים שלה, או לכל דבר אחר – אבל בפועל גם לא מחדש הרבה.

הטלפון הנראה בתמונות הוא בבירור לא מכשיר דגל, שכל המסך שלו הוא בעל מסגרת רחבה במעט משל iPhone X, בעוד דגמי הדגל של סוני מגיעים בדרך כלל עם זכוכית קדמית מעוגלת בתצורה המכונה 2.5D, המאפשרת מסגרת צרה מאוד – לפחות מימין ומשמאל.

במקרה הזה המסגרת אמנם רחבה יחסית למכשירים חסרי שוליים אחרים, אך צרה בהרבה יחסית לכל מכשיר אחר של היצרנית היפנית – לפחות מימין, משמאל ובתחתית. בראש המסך אין מגרעת, אך מעליו יש שטח רחב מאוד למצלמה הקדמית ולאפרכסת, המזכיר את המאפיין שהפך את מכשירי החברה הקודמים למיושנים.

Image result for SONY XA3

מתחת לשטח הרחב הזה נמצא מסך ביחס תצוגה של 21:9 – גבוה בהרבה לעומת הסטנדרט הנוכחי של 18:9, ואפילו בהשוואה ל-19.9:9 ב-iPhone X; בצד האחורי משולבת מצלמה כפולה בעיצוב המזכיר את Galaxy Note 9, מלבד מבזק ה-LED הכפול שנמצא מעל חיישני הצילום ולא לצידם; בתחתית ניתן לראות שקע USB-C בין שני רמקולים; ובצד ימין סורק טביעות אצבע שבאופן מעניין כפתורי עוצמת השמע ממוקמים מתחתיו, כדי להישאר נגישים למרות האורך יוצא הדופן של המכשיר, בעוד לחצן ההפעלה/כיבוי עבר אל מעל הסורק, איפה שכנראה ידו של המשתמש תגיע הרבה פחות פעמים בעת השימוש.

קרא עוד:  מבחן חדש בדק האם Galaxy Fold עמיד ב-200,000 קיפולים

מלבד מה שניתן לראות בעין לא ידועים פרטים רבים על המכשיר, אך האתר מעריך כי מדובר ב-Xperia XA3, או לפחות בגרסת ה-Pro או ה-Plus שלו. השמועות מדברות על כך שהמכשיר יגיע עם שבב Snapdragon 660 מתומן ליבות, זיכרון RAM בנפח 4 גיגה, אחסון פנימי בנפח 64 גיגה, סוללה בקיבולת 3,500 מיליאמפר/שעה, חיישני צילום של 23 ו-8 מגה-פיקסל מאחור ומסך בגודל 5.9 אינץ' ברזולוציה של 2,560×1,080 פיקסלים.