ביום שלשי הקרוב' ה-4 באוקטובר' תקיים גוגל (Google) אירוע בו היא תציג את מערכת ההפעלה מאוחדת תחת השם 'אנדרומדה', לצד חומרה חדשה שתגיע אל הצרכנים – רמקול ה-Google Home, נתב ה-Google WiFi, זוג מכשירי Pixel וגם מחבר Chromecast Ultra עם תמיכה באבחנה של 4K.

נראה שבאירוע תהיה הפתעה אחת פחות כשתמונות יחסי ציבור של Chromecast Ultra דלפו לרשת מוקדם מהצפוי וכפי שניתן לראות – אין שינוי משמעות מהדור האחרון. נראה כי החברה עדיין הולכת על עיצוב הדסקית וכבל אלסטי קצר עם חיבור ה-HDMI. כן ניתן להבחין בכך שהסמליל של Chrome הוחלף ב-G מהלוגו של גוגל.

כרגע טרם ידוע אם גוגל תמתג מחדש את מזרימי המדיה של מותג Chromecast כפי שהיא מתכננת לעשות עם טלפוני ה-Pixel, אך בערוץ הבטא של קשוחת Chromecast ניתן לראות כי בגרסה 1.21.72444 גוגל החליפה את הסמליל שמופיע בעת אתחול מזרים המדיה ואף מתייחסת אליו כ-Google Home. לא ברור אם מדובר בטעות, שכן הרמקול האינטרנטי של החברה אשר מצוייד בשירות העזר האישי נקרא בשם זה.

על-פי השמועות, מחבר ה-Chromecast Ultra יביא עימו תמיכה בהזרמת תכנים באבחנה אולטרא-גבוהה של 4K וגם ב-HDR. כמו-כן מחירו צפוי לעמוד על 69 דולר, כמעט כפול מאשר הדור הנוכחי.

לא על ה-Chromecast לבדו

אם לא די בכך, לרשת עלתה גם תמונות נוספות של אחד ממכשירי ה-Pixel. כאן אין חדשות גדולות שכן המכשיר דלף לרשת מספר פעמים בעבר, אך מתמונת היח"צ ניתן לראות בבירור כי המכשיר לא יצוייד ברמקולים קדמיים או בקורא טביעת אצבע בחלקו הקדמי וכן ניתן לראות את העיצוב החדש של משגר האפליקציות אשר כולל סמלים מעוגלים וכפתורי ניווט חדשים.

קרא עוד:  גוגל הכריזה על Pixel 3A ו-Pixel 3A XL, החל מ-399 דולרים

באירוע צפויים להיחשף זוג מכשירי Pixel כשהאחד עם מסך בגודל 5 אינצ' באבחנה של Full-HD והשני עם מסך בגודל 5.5 אינצ' באבחנת QHD. שמחירו של הדגם הקטן יותר יתחיל ב-649 דולר.