במהלך ראיון ל-Fox Business אמר מנכ״ל בלקברי, ג'ון שאן, שיש לחברה ״מגוון מוצרים״ שצפויים להגיע לאחר ה-Priv. ייתכן שהמכשיר הראשון כבר דלף.

האתר CrackBerry הצליח להשיג מספר תמונות של המכשיר הצפוי ופרסם כי שם הקוד של המכשיר הבא מבית בלקברי יהיה ״Vienna״. עיצוב ספורטיבי וכמובן מקלדת פיזית, שלעומת הדגם הקודם (Priv), היא לא תהיה נשלפת.

על פי התמונות נראה כי בלקברי הוסיפה גימור מתכנת מוברש לטלפון החדש, וכי יהיה זמין בצבעים כסף, שחור, כחול כהה, ירוק כהה ואדום. ישנו רמקול מונו קדמי היושב בחלק העליון של הטלפון, לצד המצלמה הקדמית. לחצני עוצמת הקול נמצאים בצד ימין של המכשיר, ובצד השני נמצא חריץ MicroSD או SIM. עוד לא ברור מה לגבי המצלמה שיציע מכשיר ה-Vienna, אך היא צפויה להיות נמוכה מחיישנו של ה-Priv המציעה 18 מגה פיקסל. לא נהיה מופתעים לראות חיישן של 8 או 13 מגה פיקסל, כיוון שחיישנים אלו נפוצים בשוק הביניים.

הבלקברי Priv הינו ספינת הדגל של החברה, לכן מכשיר הוינה (Vienna) יכול להיות מכשיר לשוק הבינוני עבור אנשים שהמעוניינים במקלדת פיזית אך לא רוצים להוציא סכום של 700 דולרים על המכשיר הנוכחי. החברה אמרה בעבר כי היא תתרכז באנדרואיד, כך שסיכויים גדולים שהטלפון החכם החדש יפעיל תחת אנדרואיד 5.1 או אנדרואיד 6.0.

חבילת האבטחה שמציעה בלקברי עבור מכשיר הPriv ככל הנראה תהיה זמינה גם עבור ה-Vienna, וזאת כיוון שמדובר באחד מהמרכיבים המרכזים לרכישת בלקברי על גבי מכשירי אנדרואיד אחרים בשוק. המחיר כרגע אינו ידוע.