לא פעם אמרנו כאן כי בקר התנועה קינקט של מיקרוסופט יכול לעשות מהפיכה ולא רק בתחום הגיימינג. מיקרוסופט יודעים זאת והשיקו ערכת פיתוח (SDK) עבור מחשבי Windows על מנת שמפתחים יוכלו לנצל את חיישני ומצלמות הקינקט לפיתוחים נוספים. השבוע מיקרוסופט הכריזה כי היא מפתחת גם חומרה חדשה המיועדת במיוחד לשימוש במחשב עם התאמות ואופטימיזציה כדי שיוכל לעבוד טוב יותר על מערכת ה-Windows, ותשיק את הקינקט הבא בתחילת שנה הבאה.

מיקרוסופט גם מבטיחה עדכון לערכת הפיתוח ותוספות שביקשו המשתמשים וכן תספק כבל USB ודונגל ייעודי לחיבור הקינקט למחשב בצורה פשוטה. עדכון תוכנה שיבוצע לקינקט יאפשר למצלמה להתפקס גם על אובייקטים ממרחק 50 ס”מ מבלי לאבד את הדיוק או מיקום האובייקט בשטח, כך שהקינקט יתמוך גם בחדרים קטנים מאשר רק בסלון הביתי כמו חדר בבית או המטבח.

השינוי המתבקש מצד מיקרוסופט גם אומר כי הקינקט הנוכחי לא יתמוך ב-Windows באופן רשמי, והיישומים שיצאו במהלך שנה הבאה ידרשו גם קינקט חדש. אנחנו בכל אופן מלאים ציפיות. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.