פרטים ראשונים התקבלו בסוף השבוע של מה שנראה כהדור הבא של בקר התנועה האלחוטי קינקט. התמונה שדלפה מציגה את זווית עין המצלמה מתוך ה-Kinect 2 אשר מראה כי היא מסוגלת לזהות לא רק דמויות, אלא גם אצבעות ואף את צורת הבגדים. המקור מוסר כי ה-Kinect 2 תדע להבחין פרטים ועומק רב יותר מאשר בדור הקודם ובכך להפוך את המשחק והתגובתיות למדויק יותר. דיווחים קודמים טענו כי לא תהיה מצלמה אחת אלא שתיים, מכל צד של המסך, והיא תהיה מסוגלת בנוסף גם להבחין בעד 4 שחקנים, זאת בניגוד לשני שחקנים שמסוגלת המצלמה ללכוד כיום.

לכל זה מצטרף המידע הרב מלפני חודשיים, אז דובר גם על קונסולת ה-Xbox הבאה, שעל פי כל השמועות היא תכונה Xbox 720. הקונסולה צפוייה להיות חזקה יותר מהאקסבוקס 360 פי 6, ותביא גם כונן בלו-ריי, תמיכה מלאה בהוצאות אות ווידאו תלת-מימד ברזולוציה של 1080P, תמיכה ביישומים, ואפשרות להקליט תוכניות טלוויזיה במקביל לביצוע פעולה נוספת.

הקונסולה צפוייה להימכר במחיר תחרותי במיוחד של 299 דולר ואולם זה כך נראה, לא יתרחש בזמן הקרוב אלא רק בסוף שנה הבאה. האם מיקרוסופט תשחרר את ה-Kinect 2 עוד לפני כן? את זה אי אפשר לדעת.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.