אסוס, תעדכן את מכשירי החברה ל-Jelly Bean

אסוס היא בין היצרנית הראשונות שמרימה את הכפפה ומכריזה אילו מן מכשירי החברה יזכו להתעדכן לאנדרואיד בגירסה 4.1, מצד שני גם HTC ממהרת להכריז כי מכשירי סדרת ה-One יזכו גם הם לעדכון המיוחל אך באותה נשימה חוזרת בה מעדכון אחד ממכשירי הדגל הקודמים של החברה.

אסוס בראש

אסוס, תעדכן את מכשירי החברה ל-Jelly Bean

אסוס נבחרה על-ידי גוגל לייצר עבורה את מחשב הלוח "נקסוס 7" אשר היה המכשיר הראשון להריץ את גירסה 4.1 של אנדרואיד, המוכרת בשם הקוד "סוכריית גומי" (Jelly Bean), ומציעה מגוון שיפורים כמו מערכת ההתראות המשודרגת ויישום ה-Google Now, אשר מהווה תחרות ישירה לסירי של אפל.

לכן אין זה מפתיע שהיא גם היצרנית הראשונה שמכריזה אילו מחשבי לוח מתוצרתה יזכו לעדכון המיוחל, על-פי הודעה דוא"ל שנשלחה ל-Droid Life מחשבי הלוח שיזכו לעדכון הם: Transformer Prime TF201, Pad TF300 ו-Infinity TF700. חדי העין לבטח יבחינו כי הטרנפורמר המקורי (TF101) ואחיו התאום ה"סליידר" (SL101) בעל המקלדת הנשלפת לא מופיעים ברשימה, אך לפני שאתם שולפים את הקילשונים, הסניף הגרמני של אסוס הזדרז להבהיר בעמוד הפייסבוק של החברה כי ההנחה כי הטרנספורמר המקורי והסליידר לא יזכו לעדכון גירסה היא לא נכונה ובהתאם לבדיקות ראשוניות של החברה גם הם ייהנו מהעדכון העתיד לבוא.

כרגע אסוס לא סיפקה לוח זמנים אודות העדכון ומבטיחה לספק מידע זה כאשר מועד העדכון של המכשירים יתקרב, על-פי הערכות זהירות שלנו החברה תעדכן את קו המכשירים שלה עוד לפני סוף השנה.

קרא עוד:  החל בינואר: בקשות להצגת התראות מאתר לא יקפצו לכם יותר מול העיניים ב-Firefox

HTC מאכזבת
בסוף-השבוע אישרה HTC כי מכשירי החברה מסדרת ה-One יזכו להתעדכן לגירסה החדשה של אנדרואיד. לא מדובר בהכרזה מפתיעה כלל שכן מדובר במכשירי הדגל של החברה, אך העיתוי הוא הוא זה שהפתיע אותנו שכן מדובר ביום אחרי שמפעילת הסלולאר האוסטרלית Telstra הודיעה באתר הבית שלה כי המכשירים יזכו לעדכון הגירסה. גם כאן טרם נמסר מועד מהחברה אך סביר להניח שאת העדכונים כמו במקרה של אסוס נקבל עוד לפני סוף השנה.

משתמשי אינטרנט זועמים על HTC

בתוך כך בבלוג הרשמי של החברה עודכן העמוד המכיל את רשימת המכשירים שאמורים לקבל עדכון לגירסה 4.0 הידועה בשם הקוד "קסטה" (Ice Cream Sandwich) ובו נמחק מהרשימה ה-Desire HD. נראה שהחברה חזרה בה מההחלטה לעדכן את המכשיר בתופסת נימוק: "לאחר בדיקות מקיפות, מצאנו כי גירסת התוכנה הנוכחית של אנדרואיד מספקת את חווית השימוש הטובה ביותר על-גבי ה-Desire HD…" בשורה מאכזבת בהחלט, במיוחד בהתייחס לעובדה שהעדכון היה אמור לצאת באזור חודש אוגוסט.

כמו במקרה של ה-Desire המקורי "אומת האינטרנט" זועמת על ההחלטה של החברה והן בבלוג של HTC ובדף הפייסבוק ניתן לראות מאות תגובות זועמת על החלטת החברה. מעניין יהיה לראות אם גם כאן בעקבות לחץ הלקוחות תחזור בה HTC וכן תשחרר את העדכון ל-Desire HD.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.