ביקונקט השיקה באופן רשמי בישראל את האוזניות נטולות החוטים Elite Active 75t. ההשקה מגיעה כחודשיים לאחר ההשקה של Elite 75t. האוזניות הללו, כמו בדור הקודם Active 65t, מיועדות יותר לשימוש ספורטיבי והן מציעות הגנה מפני זיעה ומים בתקן IP57 כך שהן מתאימות גם לריצה בגשם.

בדומה ל-75t גם דגם ה-Actice מציג מזעור משמעותי מול הדור הקודם ועם יכולת התאמה טובה יותר לאוזניים. בחברה מספרים פיתחו סוג חדש של מתאמי סיליקון – EarGels – שיושבים בנוחות בתוך האוזן וגם מצופים בחומר מיוחד ששומר על האוזניות בבטחה בתוך האוזן בזמן האימון.

זמן השימוש של האוזניות, בטעינה מלאה, עומד על 7.5 שעות והן שוקלות 5.5 גרם האחת. נרתיק הטעינה, ששוקל 35 גרם, מוסיף עוד 28 שעות – כלומר יממה וחצי. הן ניתנות לצימוד לעד שמונה מכשירים בו זמנית, ולתפעול מול שניים מהם ביחד בכל רגע נתון. הן גם כוללות ארבעה מיקרופונים רגישים לניהול שיחות עם תמיכה בטכנולוגיית ביטול רעשים פסיבית ועם תמיכה ב-Hear Through שמאפשרת לבחור לשמוע את הרקע באופן מובחן יותר.

המחיר 799 שקלים. במקביל הודיעה ביקונקט על הורדת המחיר של הדגם הקודם Elite Active 65t ל-599 שקלים, אבל אפשר למצוא אותן גם בפחות.