ביקונקט השיקה ליין חדש של אזניות אלחוטיות של ג'ברה (Jabra). ה-Elite Active 65t, אזניות אלחוטיות נטולות חוטים (Trully Wireless), עמדו במרכז ההשקה, ולצידן הציגה היבואנית שני דגמים נוספים של אזניות תלויות צוואר.

Elite Active 65t הוא הדגם השלישי של החברה בקטגוריית האזניות האלחוטיות נטולות החוטים. מדובר בשדרוג לדגם Elite 65t, שסקרנו לא מכבר, כך שהמאפיינים שלהן כמעט זהים וכוללים בין השאר חיישן תנועה מובנה, ניתור פעילות בעזרת אפליקציה ותמיכה בשימוש בפקודות קוליות. אחד ההבדלים הבולטים הוא ש- Active 65t עמידות למים ואבק בתקן IP56 ולא IP67 – אך הן עדיין עמידות לזיעה וטיפות של גשם. בנוסף הן כוללות הן כוללות ארבעה מיקרופונים המאפשרים סינון רעשים באיכות גבוהה.

לאזניות סוללה מובנית המספיקה לשימוש של עד 5 שעות עבודה, והן מגיעות עם נרתיק טעינה המאפשר שתי טעינות מלאות נוספות, כך שניתן להגיע לעד 15 שעות שימוש, כשכל טעינה נמשכת כשעתיים. הן מתחברות באמצעות בלוטות' 5.0 וניתן לצמד אותן לשני מכשירים במקביל. מחירן יהיה 799 שקלים.

על הצוואר, ועוד אחת

Elite 45e (שמאל) ו-Elite 65e

כאמור, ביקונקט הציגה גם שתי אוזניות אלחוטיות הנתלות על הצוואר. Elite 65e ו-Elite 45e.

Elite 65e הן אוזניות הסגנון 'בתוך האוזן' (In Ear)  הראשונות מסוגן שכוללות מסנן רעשים אקטיבי המבוסס על שלושה מיקרופונים כדי לסנן רעשים לטובת הצד השני של השיחה. כך, לדוגמה, רוח חזקה לא תפריע. הקשת של 65e מצוידת במנגנון רטט המופעל בכניסת שיחה. כמו כן, למרות מיקום לא ממש נוח של כפתורי ההפעלה הנמצאים על הקשת, קל לענות לשיחה ולנתק אותה – מנתקים את המגנט בין האזניות למענה, ומצמידים בחזרה לצורך ניתוק.

קרא עוד:  הושק בישראל: Jabra Elite 75t ב-699 שקלים

אפליקציה ייעודית מספקת תמיכה מלאה בניהול השמע וכן מציעה תמיכה מלאה בעוזרות האישיות של גוגל (Goggle), אמזון (Amazon) ואפל (Apple). הסוללה מאפשרת שימוש של עד 13 שעות רצופות, אם כי שימוש במנגנון סינון הרעשים האקטיבי יקטין את הזמן לכ-8 שעות. האוזניות עמידות בתקן IP54 ומגיעות עם שתי ערכות מתאמי אוזניים. המחיר יהיה 799 שקלים.

Elite 45e מצוידות בחוט מחבר בלבד ומשולבים בהן שני מיקרופונים לסינון רעשי שיחה. הן נתמכות באותה אפליקציה כמו 65e וגם תומכות בתקן IP54. המנגנון המגנטי בין האוזניות מאפשר מעבר למצב המתנה בלבד לצורך חסכון בסוללה,  שאמורה להספיק לעד 8 שעות שימוש. גם הן מגיעות עם שתי ערכות מתאמי אוזניים, ומחירן יהיה 499 שקלים.

האוזניות יהיו זמינות למכירה החל מאמצע החודש.