אחרי שהשיקה את הדגם החדש לאוזניות ללא החוטים שלה, Elite 75t, גאברה (Jabra) הכריזה ב-CES 2020 גם על מהדורה עבור משתמשי הספורט והכושר – Elite Active 75t.

הדגם החדש שיגיע כבר בחודש הבא לישראל, מציע חיפוי נעים למגע ועמידות כנגד אבק ונוזלים כמו זיעה וגם משדרג את תקן האטימות למים ל-IP57, זאת לעומת IP55 בדגם ה-Elite 75t. הן גם מגיעות בצבעים נוספים ושומרות על אותם המימדים, שכזכור הוקטנו בכ-25% בהשוואה לדגם ה-65t.

מלבד זאת, Elite Active 75t מציעות מפרט זהה כמו זמן שימוש של 7.5 שעות שימוש לטעינה אחת, ובסך הכל עד 28 שעות בשימוש עם קופסת הטעינה. זו גם שופרה והיא וכוללת פתיחה קלה יותר, כאשר האוזניות עצמן צמודות אליה בעזרת מגנט על מנת שלא יפלו.

יש גם תמיכה בחיבור בלוטות' 5.0, ארבעה מיקרופונים ושימוש באלגוריתמים לסינון רעשי רוח ורעשי סביבה. אפיקציה Jabra Sound Plus, מציעה אקולייזר משופר המאפשר להתאים את פרופיל הצליל לטעמו של המשתמש, וכן מאפשרת שליטה בבקרות שונות כגון רמת סינון הרעשים, בחירת הסייענית הדיגיטלית הרצויה, ובקרה על חיי הסוללה ותפקודה.

מחירן של Elite Active 75t הוא 199 דולרים. טרם פורסם מחירן בישראל, אולם אלה יהיו יקרות יותר מאשר הדגם הרגיל שסקרנו כאן אצלנו.

עוד הציגה ג’אברה גם אוזניות אלחוטיות מסוג on-ear בשם Elite 45h, שלדברי החברה אלה מציעות זמן שימוש ארוך במיוחד של 40 שעות בין טעינה לטעינה, או 8 שעות האזנה ל-15 דקות של טעינה. הן קלות משקל (170 גרם) ומתקפלות לתצורה שטוחה לנשיאה קלה. הן גם האוזניות הזולות ביותר שיש לג’אברה להציע כיום – 99 דולרים ויושקו גם כן בחודש הבא.