האם כך יראה ה-(HTC One (M9?

קשה לשבור הרגלים ישנים, במיוחד כנראה המדליף הסדרתי איוון בלאס בעל חשבון הטוויטר הידוע [email protected] הפעם הוא העלה תמונות ראשונות של העיצוב האמיתי, לכאורה, של המכשיר החדש מבית HTC, ה-(One M(9.

הפעם העיתוי מעניין במיוחד, וזאת כי לפני מספר ימים מקור טען כי התמונות שפורסמו באינטרנט והציגו את המכשיר למעשה לא נכונות וכי החברה הטייוונית עושה שימוש במעטפת דמה על-מנת למנוע הדלפות. התמונה מציגה זוג מכשירי HTC. נראה כי העיצוב שנראה בתמונות תואם את זה שתיאר המקור – חיפוי זכוכית על כל פני חזית המכשיר, חרירי רמקולים מוצנעים בקצה, מצלמת אולטרא-פיקסל במרכז ומסגרת דקה יותר מסביב למסך.

בתמונה מקבלים למעשה הודעה על הפתעה נוספת: נראה כי בתערוכת הסלולר בברצלונה תכריז HTC על מכשיר נוסף, פאבלט בעל מסך גדול יותר, עם שם לא ידוע, בעל חיישן נוסף בצידו התחתון של המכשיר – על-פי ההשערות לא מדובר בלחצן בית אלא על קורא טביעות אצבע כמו זה שקיים במכשיר ה-Galaxy S5.

האם התמונה אמיתית, וובכן בזמנו היה לאיוון בלאס מוניטין ללא רבב כך שאין סיבה אמיתית לחשוד כי מדובר בתמונה מזויפת וישנו סיכוי גדול מאוד שכך יראו צמד מכשירי ה-One ש-HTC תציג בתחילת מרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.