האם כולנו נפלנו בפח? ייתכן כי מכשיר ה-(HTC One (M9 יראה שונה מהתמונות שדלפו עד-כה שכן מקור מקרוב לחברה טוען כי החברה הטיוואנית משתמשת במעטפת דמה למכשיר על-מנת לא להרוס את ההכרזה.

בימים האחרונים עלו לרשת תמונות (אפילו כאלו שצילם בטעות עובד החברה) שמציגות לכאורה את ה-(One (M9, מכשיר הדגל החדש של HTC שהחברה צפויה להציג בתערוכת הסלולר בברצלונה שתתקיים בראשון למרץ. בעקבות הדלפת התמונות נרשמה אכזבה בקרב הגולשים שכן העיצוב של ה-M9 זהה כמעט לחלוטין לזה של מכשיר ה-M8, למעט שינויים קטנים כמו מסגרת מסך צרה ובית-מצלמה מרובע ולא עגול. אך בבלוג HTC Source טוענים כי מקור מתוך החברה מספר כי זהו לא העיצוב הסופי של המכשיר ולמעשה החברה הטיוואנית משתמשת במעטפת דמה על-מנת למנוע הדלפה וחשיפה של המכשיר טרם ההכרזה הרשמית.

על-פי המקור מכשיר ה-(One (M9 יכלול פאנל קדמי שכולו עשוי זכוכית מקצה-לקצה, כשרמקולי הבום-סאונד יהיה מוחבאים בקצה העליון והתחתון, המצלמה הקדמית תהיה מצלמת אולטרא-פיקסל בדומה לזו שקיימת במכשיר ה-Desire 826 וזו תהיה ממוקמת במרכז מעל למסך.

השימוש במעטפות דמה למכשירים שטרם הוכרזו אינו חדש. למעשה בעבר ראינו את כי סמסונג ואפילו אפל נוקטות בשיטה דומה על-מנת למנוע הדלפה מוקדמת של העיצובים. נראה כי בכל זאת נאלץ להמתין לאירוע החשיפה של HTC שיתקיים ב-1 במרץ.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.