לאפל יש דרכים מקוריות לרמוז לנו על תכניות העתיד שלה. כך לדוגמא, משתמשי הבטא של מערכת ה-iOS 5.1 מצאו "רמז" לבואם של מכשירים בשם iPad 3 ו-iPhone 5, ואף גילו שהם יפעלו עם מעבדים מרובעי ליבה ומאיצים גראפיים משוכללים יותר. לא הכל היה נכון אך בחלקם כן.

אם אהבתם את תצוגת ה-Retina במכשירי אפל השונים, או ב-iPad החדש (כמונו), נספר לכם שרמזים לשילוב המסך במחשבים של החברה (ה-MacBook Pro וה-MacBook Air) נמצאו במערכת ההפעלה החדשה שלה – Mac OS X 10.8 Mountain Lion.

אחד המפתחים שקיבל גישה לגרסת הבטא האחרונה של מערכת ההפעלה גילה אייקונים בעלי רזולוציה גבוהה יותר כמעט בכל מקום אפשרי במערכת. האמנה לשמועות האלו יהיה צעד רלוונטי ביותר, אם להסתכל על כל שאר המאפיינים של מערכת ההפעלה החדשה שהולכת ומשלבת אט אט את האלמנטים של גרסת הניידים שלה. במערכת ה-Mountain Lion החדשה לדוגמא, נוכל לסנכרן מידע בין המחשב למכשירי ה-iOS שברשותנו, ולאחרונה התווספה תמיכה בשיחות ווידאו עם משתמשי iOS באמצעות FaceTime, וכעת מתווספת גם אפשרות לשליחת הודעות בצורה חינמית בין מכשירי iOS שונים באמצעות אפליקציית iMessage, גם ל-Mac, כך שניתן יהיה לשוחח באמצעות FaceTimeiMessage גם עם חברים בעלי מחשבים מסדרת ה-Mac של אפל.

אם להאמין לשמועות, זהו יהיה צעד חכם מאוד של אפל, שישאיר את מתחרותיה הגדולות מאחור. (מקור)