בשורות משמחות לכל בעלי האייפד 2 והאייפון 4S באשר הם: כשבוע לאחר ש-pod2g שיחרר באופן רשמי את הפריצה הלא-קשורה שלו למכשירי ה-A4, והבטיח כי מעתה והלאה יעבוד רק על מכשירי ה-A5, מסתבר שהוא לא רק מדבר – אלא גם עושה.

בציוץ רציני ראשון שלו מאז שחרור הפריצה ל-A4, ההאקר הצרפתי הודיע כי ישנה התקדמות רצינית עם הפריצה הלא-קשורה למכשירי ה-A5 ועם קצת מזל, שבוע הבא כבר נוכל להנות ממנה באופן מלא. מכשירי ה-A5 הם למעשה המכשירים המריצים בתוכם את מעבד ה-A5  הקיים באייפד 2 והאייפון 4S. בציוץ נוסף pod2g ממליץ לכל בעלי האייפד 2 (והמעטים שיש להם 4S עם 5.0) שעוד נמצאים על 4.3.3 לשדרג כעת ל-5.0.1 כדי שיוכלו לפרוץ את מכשיריהם, מכיוון ש-iOS 5.1, שלה אין פריצה בשלב זה, עומדת לצאת בכל יום – וברגע שתצא, לא יהיה ניתן לשדרג ל-5.0.1 ישירות ללא חתימות SHSH.

אנחנו מצטרפים לבקשתו של pod2g ומציעים לכולם לשדרג ל-5.0.1 כל עוד יש לכם צ'אנס, וכמובן לשמור חתימות SHSH עם TinyUmbrella כדי שנוכל לחזור לגרסה זו בעתיד במידה ונצטרך לבצע שחזור למכשיר. ברגע שהפריצה תצא באופן רשמי, אנחנו כאן (כרגיל) נשתדל לעדכן במהירות האפשרית. אם כל זה נשמע לכם כמו סינית, מומלץ לקרוא את המדריך למתחילים שפרסמנו השבוע. שדרוג נעים!