במסגרת אירוע ההכרזה על מכשיריה החדשים הציגה אפל (Apple) באופן רשמי גם את תאריך ההשקה הפומבי של הגירסה הבאה של מערכת ההפעלה שלה, iOS 12, אותה התחילה להפיץ לבוחנים לפני שלושה חודשים. הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה תהיה זמינה להורדה עבור כלל המשתמשים החל מיום שני הקרוב, ה-17 בספטמבר, משעה 20:00 בישראל.

iOS 12 תומכת בכל המכשירים בהם תומכת הגירסה הנוכחית, iOS 11, החל מה-iPhone 5s והלאה, ועד iPad Air, iPad Mini 2 והלאה, ואפילו הדור השישי של iPod Touch. הגירסה הסופית צפויה לכלול את כל עדכוני הממשק האחרונים שהציגה החברה באירוע, והיא תתמקד בעיקר בשיפור הביצועים והיציבות.

בין החידושים שמכילה הגירסה אפשר למנות את קיצורי הדרך של העוזרת האישית Siri לקיבוץ מספר פקודות בבת אחת, את האפשרות לבצע שיחות וידאו קבוצתיות באפליקציית FaceTime, אפליקציית מדידה חדשה, אנימוג'י ומימוג'י חדשים, ואת האפשרות להגביל את השימוש באפליקציות ובמכשיר לזמן קצוב.

Apple iPhone XS

אפל (Apple) הכריזה על iPhone XS לצד iPhone XS Max בספטמבר 2018. הוא מציע עיצוב דומה ל-iPhone X לצד שדרוג בחומרה כמו שבב ה-A12 Bionic, מערך צילום כפול 12 מגה-פיקסל וסוללה חזקה יותר. המסך הוא בגודל 5.8 אינץ' ביחס 19.5:9 עם מגרעת בקצה, תומך גם בסים כפול (אחד עם eSIM) ומערכת ההפעלה המגיעה איתו היא iOS 12

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.