אפל (Apple) שחררה עדכונים לכל שלושת מערכות ההפעלה שלה, הזמינים להורדה כעת עבור כלל המשתמשים. הגרסאות הללו אינן כוללות חידושים דרמטיים, אך מומלץ להתקין אותם בראש ובראשונה לצורך עדכוני אבטחה ותיקוני באגים שונים. אפל לא תמיד מפרטת אילו פרצות אבטחה בדיוק תוקנו בכל גרסה – גם אם הן חמורות.

מעבר לכך, כוללת גרסה 12.4 החדשה של iOS כלי iPhone migration, המאפשר העתקת אלחוטית של מידע ממכשיר iPhone קיים למכשיר חדש שטרם הופעל. אפל כבר מציעה אפשרות להברת קבצים וסנכרון בין מכשירי iOS באופן אלחוטי, אבל מסתמכת על iCloud בשביל זה. עם האפשרות החדשה, התוכן במכשיר- אפליקציות, הגדרות, תמונות ועוד – כולל סיסמאות, אשר יועברו באופן אלחוטי ממכשיר אחד לאחר באופן ישיר ללא תלות ב-iCloud. האפליקציות יורדו עם זאת מהחנות, בסיום העברת הנתונים.

מלבד זאת, אפליקציית Apple News, שאיננה זמינה למשתמשים בעלי חשבון ישראלי, כוללת שיפורי ממשק שונים, ואילו הרמקול החכם HomePod תומך כעת בשפות יפנית וטיוואנית.

WatchOS 5.3 מחזירה לפעולה את תכונת הווקי טוקי שאותה נאלצה אפל להשבית מוקדם יותר החודש בשל סכנת אבטחה, ומפעילה את תכונת האקג של ה-Apple Watch האחרון (סדרה 4) בשתי מדינות נוספות: קנדה וסינגפור. לבסוף כוללת macOS 10.14.6 תיקוני באגים שונים, בהם פתרון לבעיה שמנעה התקנת מערכת הפעלה נוספת במחשב דרך Boot Camp, ובעיות שונות באמינות המערכת.

מעניין לציין כי במקביל לגרסה 12.4 של iOS, שחררה אפל עדכון ל-iOS 9 ו-iOS 10 הישנות, המיועד עבור מכשירים שלא ניתן להתקין עליהם גרסאות חדשות יותר של מערכת ההפעלה. עדכון זה פותר תקלה קריטית שנתגלתה במקלט ה-GPS, ועשויה לגרום למכשיר לצאת מסנכרון ולהציג תאריך ושעה שגויים.