מנכ"ל פיטביט (Fitbit), ג'יימס פארק, אמר השבוע במהלך שיחה עם משקיעים כי החברה מתכננת להציג במהלך שעון חכם חדש אשר אמור לפנות להמונים, זאת לאחר שהשעון Fitbit Ionic, שהושק לפני כחמישה חודשים, נחשב לכישלון מפואר.

האתר Wearable כבר הצליח להשיג כמה תמונות של המכשיר החדש. לפי האתר, השעון אמור להיות היורש הישיר של Fitbit Blaze, שהושק לפני כשנתיים, וכי הוא ירוץ על מערכת ההפעלה Fitbit OS שפותחה כתוצאה מהרכישה של פבל (Pebble) בידי פיטביט בשלהי 2016.

טרם ידוע איך ייקרא השעון החדש, אבל פיטביט הכריזה בעבר כי היא מעוניינת לפנות יותר לקהל הנשי, מה שמסביר את העובדה שמסך השעון החדש נראה קטן יותר מזה של ה-Ionic, ויותר קרוב במימדיו ל-Blaze. בנוסף, המסך נראה מרובע אך עם פינות מאוד מעוגלות, וגם הצבעים נראים יחסית רכים ומעודנים.

לפי האתר, השעון החדש אמור להיות עמיד נגד מים עד לעומק של 50 מטרים והוא יכיל חיישן Sp02 לצורך מעקב וניטור אחר שינה, אך משום מה הוא לא צפוי להכיל חיישן GPS. מחירו של השעון אמור להיות זול יותר מזה של ה-Ionic, שנמכר ב-300 דולים, והוא יגיע בצבעי שחור, כסף, ורוד זהב ופחם, כאשר מגוון של רצועות משלימות יימכרו בנפרד.

תאריך ההשקה הרשמי עוד לא ידוע.