הולו (Hulu), חברת הזרמת הוידאו הפופולרית והמתחרה הגדול לנטפליקס (Netflix), הודיעה על שירות חדש בארה"ב – הזרמת ערוצים בשידור חי בחבילה בעלות של 39.99 דולר בחודש. הצעד מגיע כחודשיים בלבד לאחר שגוגל (Google) הכריזה על YouTube TV, שירות דומה בעלות 35 דולר בחודש.

הולו מציעה מעל 50 ערוצים בהזרמה חיה, וביניהם הערוצים הגדולים בארה"ב כמו CNN, ESPN, AMC, FOX, CBS, NBC, לצד FX, Cartoon Network, National Geographic, ועוד. החבילה משולבת כמובן גם עם שלל התכנים שיש להולו להציע, וזה כולל VOD עשיר בסדרות וסרטים ומלבד זאת גם אחסון בענן (DVR) להקלטה של עד 50 שעות.

השירות Hulu With Live TV יאפשר צפייה במקביל של עד שני חברים בבית ועד 6 חשבונות משתמשים שונים. ניתן להגדיל ולשדרג את החבילה להזרמה ללא הגבלה בעלות של 14.99 דולר, או אחסון נוסף בענן בעלות דומה. ניתן יהיה לצפות בערוצים החיים דרך האפליקציה למכשירים ניידים, כמו גם דרך Xbox One או Apple TV וטלוויזיות חכמות.

בעבור הקהל האמריקאי, מדובר במחיר אטרקטיבי יחסית לעלויות אצל חברות הכבלים, זאת בחבילה שמספקת את רוב הערוצים הפופולריים לצד ספריית תכנים עשירה ומכסה גם את תחום הספורט והחדשות. הולו הודיעה על בטא פומבית ותשיק את השירות לכלל המשתמשים בשבועות הקרובים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.