לצד סדרת ה-P40, וואווי (Huawei) הכריזה במסיבת עיתונאים מקוונת על ה-Watch GT 2e, שהוא מעין מהדורה ספורטיבית לשעון ה-GT 2 שהוצג זה מכבר. העיצוב נותר דומה למדי, עם מספר חידושים מינוריים כגון צבעים שלא היו זמינים קודם לכן (ירוק מנטה ואדום), וכפתור הפעלה שקוע בתוך גוף השעון. גם גדלי הדגמים נותרו זהים (42 ו-46 מילימטרים), עם מסך AMOLED בגודל 1.39 אינץ' ברזולוציה של 454X454 פיקסלים, וסוללה בקיבולת 455 מיליאמפר/שעה.

Huawei Watch GT2e is a sportier, more affordable version of the GT2 46mm

השינוי המשמעותי לפי וואווי ב-Watch GT 2e הוא תמיכה בלא פחות מ-100 סוגי אימון שונים. ה-GT 2e הוא גם השעון החכם הראשון של היצרנית שכולל חיישן לבדיקת רמת חמצן בדם (SpO2). לצידו כולל השעון גם חיישן דופק לב, התראה על קצב לב לא אחיד, ניתור לחץ דם וגם ניתור שינה. הסוללה אמורה להספיק לשבועיים.

"וואווי מקדישה תשומת לב אדירה לתכונות של בריאות וכושר", כך לפי ריצ'רד יו, מנכ"ל חטיבת האלקטרוניקה של וואווי. "ככל שמוצרי טכנולוגיה ישתלבו באופן הדוק יותר בחיי המשתמשים, וואווי תוסיף לדחוף הלאה את הטכנולוגיה, לשפר את התוכנה והחומרה ולהביא חידושים לתחום המכשירים הלבישים".

Huawei Watch GT2e is a sportier, more affordable version of the GT2 46mm

מחירו של Watch GT 2e יחל ב-199 אירו לדגם ה-42 מ"מ ו-249 אירו לדגם ה-46 מ"מ. יש לקוות כי משבר הקורונה ייפתר במהרה, שכן ברגע זה ממש נראה שלמעטים בלבד יהיה שימוש באביזרים שנועדו לנתר פעילות ספורטיבית מחוץ לבית.