מנכ"ל וואווי (Huawei) ריצארד יו מעלה את רף הציפיות לקראת מסיבת העיתונאים שתקיים החברה בתערוכת הסלולר בברצלונה כשהוא חושף לפחות את אחד המוצרים שיוצגו במסיבת העיתונאים.

יו העלה פרסום בחשבון ה-Webio של החברה תמונה המציגה אדם רץ אשר מביט בשעון עם הכיתוב "יוצר עבור בעלי רוח חופשית" ולצד התמונה נכתבו צמד התגיות (האש-טג) HuaweiWatch2 ו-MWC2017. הפרסום של יו מאמת דיווחים שעלו בתחילת השנה בנוגע להכרזה על ה-Watch 2 בברצלונה.

התמונה מחזקת את השמועות שגרסו כי שעון ה-Huawei Watch 2 יציע מראה ספורטיבי יותר והכיתוב רומז כי השעון יצוייד בכניסת כרטיס סים עם תמיכה בתקשורת סלולרית, דבר אשר יאפשר לו לפעול באופן עצמאי וללא תלות במכשיר הטלפון. כך שתוספת זו תתווסף לאפשרות ההרצה של אפליקציות עצמאיות, הנחשבת לאחת מהאפשרויות הבולטות שהוצגו עם מערכת ההפעלה Android Wear 2.0 שזה עתה הושקה.

מעבר לכך, השמועות גורסות כי גודל מסך השעון יהיה בגודל 1.4 אינצ' בתצורה עגולה וכי העיצוב יהיה 'ספורט-אלגנט'  עם גוף פלדה יוקרתי.

מלבד זאת עלה גם טיזר לקראת הגעתו של Huawei P10. מכשיר הדגל החדש של החברה עם מערך הצילום הכפול בחיישנים בגודל 12 מגה-פיקסל. לפי הדיווחים האחרונים, החברה תציג שני מכשירים עם מסך 5.5 אינץ', והפעם בוואווי כנראה ישפרו את הרזולוציה מ-FHD ל-2K מה שגם יוביל גידול בצפיפות הפיקסלים מ-423 ל-534 פיקסלים לאינץ'. המכשירים יתבססו על המעבד Kirin 960 של היי-סיליקון (HiSilicon) יחד עם 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.