החור במסך עבור מצלמות הסלפי יחרוג מתחום הטלפונים גם לתחום הטאבלטים, כך לפחות מתכננת וואווי (Huawei) לגבי הטבאלט הבא שלה שאמור להיות MediaPad M7 – אך מכונה כרגע בשם הקוד Marx.

לפי החשיפה של האתר 91Mobiles, הסיבה לכך היא בעצם ניסיון להביא את מגמת צמצום השוליים גם לעולם הטאבלטים, ולפי התמונות שהעלה האתר, מדובר אכן בשוליים צרים מאוד בהשוואה לטאבלטים הקודמים של החברה.

מעבר לכך נראה כי הטאבלט יצויד בצמד מצלמות מאחור, וכמו שאפשר לראות הוא ילווה בעט אלקטרוני תוצרת וואווי עצמה שגם יוכל להתמגנט לחלק העליון של המסך לצורך שמירה בעת שהוא אינו בשימוש. כמו שגם אפשר לראות אין חיישן טביעות אצבע פיזי בתמונות, אך ההערכה היא שוואווי תשלב אחד כזה מתחת לתצוגה.

תמונה נוספת שנחשפה לאחר הפרסום ב-91Mobiles מציגה תמונה חיה של הטבאלט ואת החריר במסך באופן ברור. הטאבלט, ככל הנראה – אם לא יהיה שינוי בחרם האמריקאי – יגיע ללא חבילת היישומים של גוגל (Google) בדומה ל-Mate 30.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.