לגרסת ה-Lite של משפחת ה-Mate 20 של וואווי (Huawei) תהיה מגרעת בדיוק כמו שלגרסת ה-Lite של P20 הייתה מגרעת. כך עולה מתמונות מלאות של המכשיר שפורסמו באתר WinFuture. עם זאת, המסך שלו יהיה גדול יותר ויהיה בגודל של 6.3 אינץ', מה שאמור להיות גם גודלו של ה-Mate 20 Pro, ברזולוציית +FHD.

וואווי תשלב במכשיר את המערכת על שבב Kirin 710 של חברת הבת היי סיליקון (HiSilicon), והיא תציע אותה במקביל ל-6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. לא בטוח שתהיה אפשרות להרחבת זיכרון עם כרטיס חיצוני. הסוללה תהיה בנפח עבודה של 3,650 מילי-אמפר/שעה.

Mate 20 Lite יגיע עם שתי מצלמות מאחור ושתי מצלמות מקדימה. מאחור החיישנים של המצלמות הללו יהיו בגודל של 20 + 2 מגה-פיקסל. למצלמה הראשית מאחור יהיה מפתח צמצם של f/1.8. מקדימה החיישנים יהיו בגודל של 24 + 2 מגה-פיקסל. מתחת למצלמות, שישולבו בחלק העליון של המכשיר בסידור אנכי במרכז, יהיה חיישן טביעות אצבע.

המכשיר אמור להיות בעובי של 7.6 מ"מ ולשקול כ-172 גרם, ולפי האתר הוא יוכרז כבר בסוף החודש עם מחיר התחלתי של 399 אירו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.