ההכרזה של (Samsung) ביום חמישי עך Galaxy Note 9 לא הייתה הפתעה גדולה. רוב הפרטים כמו גם העיצוב היו כבר ידועים, אבל זה לא עצר את וואווי (Huawei) מלעקוץ את סמסונג מיד לאחר האירוע.

בתמונה שעלתה לחשבון הרשמי של וואווי בטוויטר (Twitter), העלתה היצרנית הסינית טיזר לקראת המכשיר הבא שלה שייחשף בהמשך החודש, ה-Mate 20 Pro.  בתמונה מוצגים זוג מכשירים, P10 ו-P20 Pro בחלק האחורי והמשפט המלווה "זה נקרא שדרוג דור אמיתי".

וואווי לא ציינה במפורשות את סמסונג בפוסט, אבל זה ברור כי היא שמה לה במטרה לעקוץ את סמסונג על כך שהשינויים החומרתיים אינם גדולים. וואווי לא שכחה לציין גם את המצלמה המשולשת של P20 Pro עם חיישן 40 מגה פיקסל וזום x5.

כפי שוואווי רומזת, Mate 20 Pro יציע מערך צילום מעט משודרג יותר כמו גם מפרט חזק עם סוללה גדולה יותר. ישנם דיווחים כי הוא ישלב לראשונה חיישן טביעות אצבע מתחת למסך, מסך 6.3 אינץ' מסוג OLED, מנגנון זיהוי פנים ועוד.

ההכרזה הרשמית תתרחש בתערוכת IFA 2018 שתחל בסוף החודש.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.