מצלמה משולשת מייט 20 פרו Mate 20 Pro

כיממה בלבד לאחר שוואווי (Huawei) הכריזה בלונדון על מכשירי ה-Mate 20, היבואניות הישראליות החדשות של החברה לא ממתינות וכבר מציעות את Mate 20 ואת Mate 20 Pro, צמד המכשירים שכן יגיע לארץ, למכירה מוקדמת.

KSP ובאג, שתיים משלוש היבואניות העלו עמודי מכירה ייעודיים למכשירים החדשים. בעמוד המכירה של KSP מוצע Mate 20 בתצורת 4/128 גיגה-ביייט במחיר של 2,999 שקלים. Mate 20 Pro מוצע ב-3,999 שקלים לתצורת 6/128 גיגה-בייט זיכרון, ובנוסף הרוכשים יקבלו את Watch GT, השעון החדש שהוכרז בידי וואווי. ההצעה של באג זהה מבחינת מחירים והטבת השעון לדגם ה-Pro.

מועד האספקה ל-Mate 20 הוא ה-5 בנובמבר ואילו Mate 20 Pro צפוי להגיע אף לפני, ב-29 באוקטובר. עם זאת, מדובר בזמני השקה משוערים בלבד וייתכן עיכובים קלים עד אשר הם ינחתו בחנויות בפועל.

במקביל יושק בארץ גם Mate 20 Lite, שהוכרז בסוף חודש אוגוסט. המפרט שמציע הדגם הזה כולל מסך שגודלו 6.3 אינץ' ברזולוציית 1080p וביחס היבט של 19.5:9 תוך התהדרות ב-Notch בראשו כמקובל כיום, מערכת-על-שבב Kirin 710 ולצידה 4 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון הניתנים להרחבה, וכן מערך צילום כפול עם זוג חיישנים באבחנת 20 + 2 מגה-פיקסל. מחירו של Mate 20 Lite יחל ב-1,799 שקלים.

המכירה המוקדמת המהירה ראויה לציון, שכן כזכור, לוואווי היו בעיות מסחריות עם היבואנית הקודמת אלקטרה מוצרי צריכה שהפסיקה לשווק את מוצריה בחודש מרץ האחרון. הדבר גרם להיעלמות כמעט מוחלטת של המותג מהמדפים לתקופה של מספר חודשים, במיוחד בזמן קריטי בעת השקת ה-P20 שהגיע לישראל באיחור רב.

קרא עוד:  גוגל משיקה גם בישראל את שירותי ההזרמה של YouTube

אנחנו כאן ב-TGspot כמובן נעדכן על תאריכי ההשקה בפועל ונפרסם את הביקורת המלאה בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.