לחצים או לא לחצים, בוואווי (Huwei) לא מראים סימני עצריה בינתיים, וזאת למרות הצפי לירידה משמעותית במכירות. בסוף השבוע הכריזה החברה על משפחה חדשה של טלפונים שעונה לשם Nova 5 ומורכבת משלושה טלפונים וגם מציגה לראווה את המערכת על שבב לשוק הביניים החדשה של החברה, Kirin 810 המיוצרת בליתוגרפיה של 7 ננו-מטר.

המערכת החדשה מציעה שתי ליבות בביצועים גבוהים לצד שש ליבות ביצועים רגילים והיא תשובץ במכשיר הנושא את שם הסדרה. הוא מגיע בנוסף עם מסך 6.39 אינץ' מסוג OLED עם מגרעת טיפה בקצה העליון, עם סוללת 3,500 מילי-אמפר/שעה שנטענת באמצעות מחבר USB Type-C ומחבר אוזניות סטנדרטי, עם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך ועם 6/128 גיגה-בייט זיכרון מובנה ניתן להרחבה. מאחור יש ארבע מצלמות – ראשית עם חיישן בגודל 48 מגה-פיקסל, מצלמת עם עדשה רחבה במיוחד עם חיישן 16 מגה-פיקסל, חיישן עומק בגודל 2 מגה-פיקסל וחיישן מקרו בגודל 2 מגה-פיקס. המחיר כ-405 דולרים.

ב-Nova 5 Pro שיבצה וואווי את המערכת המובילה הנוכחית שלה Kirin 980 וזיכרון 8/256 גיגה-בייט. המחיר יהיה כ-435 דולרים.

המכשיר השלישי הוא Nova 5i שהמצלמה הקדמית שלו מסתתרת מאחורי חריץ בתצורת O Infinity, וזהו מסך LCD במקום OLED ששומר על אותו תכונות מעבר לכך – וכשחיישן טביעות האצבע בהתאם נמצא מאחור. גם למכשיר זה ארבע מצלמות, אבל הראשית בגודל 24 מגה-פיקסל כשגם המשנית הוקטנה בהתאם ל-8 מגה-פיקסל. המערכת על שבב כמשיר הזה היא Kirin 710 והוא יגיע עם 4/64 גיגה-בייט זיכרון במחיר של כ-320 דולרים.

קרא עוד:  נוקיה השיקה את Nokia C1 עם Android Go בפחות מ-60 דולרים

המכשירים אמורים להיות מושקים בחודש הבא.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.